Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen tényleg megtörténhet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen tényleg megtörténhet? írjatok valami biztatót nekem.

Figyelt kérdés
Nemrég szakított velem a barátnőm akit nagyon szerettem és vele képzeltem el mindent de már nincs.már lassan kezdem feldolgozni de hiányzik minden ami eddig volt(ölelés simogatás stb).úgy néz ki hogy talán kezd alakulni mással(bár még csak msn-eztünk)de nem tudom hogy eltudom e felejteni a régit. mert hiába értjük meg egymást neten keresztül félek attól hogy nem tudom kiverni a fejemből.könnyen el tudom majd felejteni egy új kapcsolattal?kinek hogy sikerült?mert én nem tudom most még elképzelni:(.
2010. aug. 30. 22:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ne képzelődj, ne álmodozz és akk nem lenne probléma
2010. aug. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Az attól függ mennyi az a "nem rég". Ha pár hét, akkor még ne nagyon kezdj bele újba, mivel szereted még. Ha már több hónap, akkor ideje kilábalni belőle, és belevágni az újba, ha nincs már remény és lehetőség a folytatásra.

De ezt neked kell eldönteni! :)

2010. aug. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Kamuuu ***** válasza:
Hidd el ha jól fogod érzeni magad a következő "versenyzővel" akkor el fogod felejteni mert az idő és a boldogság mindent megjavít:)
2010. aug. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ha nem tudod még elképzelni, akkor várj. ne használd erre a lányt, csak akkor akarj tőle vmit ha már úgy érzed készen állsz egy új kapcsolatra és nem fogod folyton a volt bnődet keresni benne.
2010. aug. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát már másfél hónapja nem vagyunk együtt és tudom h nincs tovább vele mert világosan megmondta.
2010. aug. 30. 22:27
 6/13 A kérdező kommentje:
Ha pl sétálok az utcán már eltudnám képzelni h mással legyek főleg ha létok egy szimpatikus lányt de egyszer csak hirtelen előjönnek az emlékek és már nem is menne.
2010. aug. 30. 22:29
 7/13 anonim válasza:
ne aggodj.....az ido majd mindent megold.....
2010. aug. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én úgy voltam,hogy szakított velem a lány,és Egy hetire megkérdezte egy másik lány,hogy járok-e vele.Rábólintottam,hátha vele jobban elleszünk.Jól el is voltunk/vagyunk még mindig lassan 1éve már :)

Szerintem sokkal könnyeben ment a felejtés,bár az emlékek néha mindig viszatérnek még a sok gonoszkodás után is amit a ex barátnőm szított ellenem/ellenünk.De nem szeretem csak még mindig feltörnek az emlékek mi is volt.Mint személy sosem fogom elfelejteni.Szerintem te se fogod mint személyt,csak a szerelmet.Szerintem próbálkozz más lánnyal,és lehet úgy jársz mint én ;) sok sikert!


15/F

2010. aug. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nyugi velem is volt olyan hogy valakivel már fél éve vége volt, de még mindig nem tudtam elszakadni tőle, és azt hittem már senki iránt nem fogom ezt érezni. Aztán egyszer csak mint derült égből a villámcsapás, betoppant valaki az életembe, és egyik napról a másikra minden megváltozott. Csak járj nyitott szemmel és ne zárkózz el semmitől.
2010. aug. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2010. aug. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!