Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretet? Ha valaki azt mondja hogy a feleségénél senkit nem tudna jobban szeretni,

Figyelt kérdés
akkor miért van az hogy megcsalja???és mindent megtesz azért hogy egy másikkal lánnyal tudjon lenni közben?!akár szabit vesz ki hogy tudjanak találkozni...és hazudik annak akit állitolag SZERET!?
2011. jan. 15. 22:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

akk ez NEM szeretet. :( a tettek mutatják meg, kik is vagyunk valójában.

Lehet félrebeszélni ilyen-olyan genetikailag kódolt vadászösztönről, de nem ez az igazság.

2011. jan. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ha valakit igazán szeretsz azt nemfogod megcsalni!!!

Ez a létező legcsúnyább dolog!!!

25éves pasi vagyok csaltam már én is de akit csaltam azt sosem szerettem vagy ha igen akkor ez már amolyan bosszú volt a kapcsolat végén és akkor is csak arra jöttem rá hogy mennyire szeretem a szerelmem...nemtagadom hitvány voltam én is!!!!De ha normális kaopcsolatom lett volna akkor sosem fordult volna elő se velem se az exekkel...

A megcsaltnak add valahog ytudtára hogy mi folyik a háta mögött mert joga van tudni és ugyan ugy joga van új életet kezdeni valaki mással!Buktasd le őket de ugy hogy netudják hogy te voltál vagy ugy hogy sok a véletlen véletlenül....

Lehet hogy a megcsalt illetőnek fájna a szíve!!!De én azt mondom inkább tudja meg az igazat mint hogy csak egy tudatlan áldozat legyen!!!!

2011. jan. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
az a helyzet hogy én vagyok az akivel megcsalja...én nem akartam ebbe az egészbe belemenni de addig ", ha nem szeretei hagyja ott..."győzködött" hogy beadtam a derekam... lehet h azért csinálja ő is , mert őt is megcsalta a elesége de ezt nem hiszem.... 6 éve vannak együtt és 2 éve házasok... én nem is várom el h miattam váljon el,mert ezt nem is várhatom ,csak nem értem ezt a helyzetet
2011. jan. 16. 00:33
 4/12 anonim ***** válasza:

lehet naív vagyok, de én hiszek abban, hogy még vannak olyan férfiak, akik nem csalják meg a feleségüket...


aki, meg esetleg belekeveredik ilyenbe, nos több oka lehet, nem elég férfi ahhoz, h kidobja a szeretőt, mert fél, h bosszúból elárulja a feleségnek és akkor két szék közül... (sajnos van ilyen).

egyszer szerintem mindenki elgyengülhet...hosszútávon már rosszabb...


Mindenesetre én sosem kezdenék nős hapsival... én hiszek abban, hogy az élet visszaadja nekem, amit én adok másnak...

2011. jan. 16. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

ott nincs tisztelet, amúgy a másik lánnyal is csak szex miatt van, a házasságból meg nem lép ki mer ott kényelmi szempontok vannak már, közös vagyon közös gyerek

aki csak jár valakivel de nem szereti, az már megcsalás után el is hagyná a nőt, hacsak nem gazdag a csaja ésk ihasználja, de tuti akivel van abba se szerelmes

2011. jan. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Bocsi de szerintem gerinctelen vagy!!!

Nős emberrel van kapcsolatod???Hitvány dolog volt már elkezdeni!!!

2011. jan. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem én tehetek arról h esetleg nem jó a kapcsolatuk, max rásegítek...Szerintem nem én vagyok a gerinctelen hiszen nem nekem van feleségem akit megcsalok! és egébként én voltam az aki győzködte hogy ez nem fair dolog, deha őt nem zavarja engem miért érdekeljen ?? én csak jól érzem magam vele
2011. jan. 16. 11:47
 8/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem értem a problémádat. Miért érdekel hogy kit mennyire szeret, ha egyszer neked arra kell, hogy szexelj vele. Akkor miért foglalkoztat hogy jobban szereti-e a feleségét.


Mondjuk megnyugtatlak, elválni nem fog, hacsak nem a nő kidobja. De akkor sem lesz neked benne köszönet. Tipikusan az a pasi, aki ha el is válik ,egy új nőt fog elvenni.

2011. jan. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én egy szóval sem írtam hogy csak a szexre kell nekem! Egyáltalán nem így van, én tényleg nagyon szeretem őt bár szerelmes még nem vagyok,ami ebben a helyzetben jobb is...és ha végig olvastad volna pont azt irtam hogy nem várom el h miattam váljon el, ergo nem is akarom h feleségül vegyen amihez amugy is fiatal vagyok.

Csak feltettem egy kérdést hátha valaki már volt ilyen szituációan.

2011. jan. 17. 14:48
 10/12 anonim ***** válasza:
Bocs de a megcsaláshoz is két ember kell!!!
2011. jan. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!