Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki került már hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki került már hasonló helyzetbe?

Figyelt kérdés
Aki került már hasonló helyzetbe mint én örülnék ha segitene mert most nagyon összevagyok zavarodva. Az elejétől kezdve 18 éves vagyok lány, eddig nem volt semmilyen kapcsolatom fiúval vagyis kb egy héttel ezelőttig. Még nyáron elkezdtem beszélgetni egy fiúval előszőr nagyon nem jött be egyáltalán nem az a fiú akit elképzeltem magam mellé, de egyre többet beszéltünk megismertem megkedveltem, messze lakik tőlem ami még nem is lenne baj . A hét elején találkoztunk (ez már a 2. ilyen találkozonk volt az első még kb 2 hhónappal ezelőtt volt.) Szóval elvoltunk és a végén megcsokólt nagyon jó volt, de még minidg nem érzem hogy tetszene külsőleg de viszont mikor megcsokólt ezt elfelejtettem. Fogalamam nincs hogy mit érzek. Aki volt már hasonló helyzetbe vagy tud vmi tanácsot adni.. Később is megjöhet a vonzalom? vagy ha elsőnekk nincs ott akkor hagyni kell a dolgot?
2011. jan. 15. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:
A szerelem megszépít... :)
2011. jan. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Panda Péter ***** válasza:
>az előző válaszadónak< de ez az állapot bizony nem tart örökké
2011. jan. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, és tapasztalatból írtam. Volt már rá példa nekem is, hogy első látásra nagyon nem tetszett valaki, aztán ahogy beleszerettem, egyre szebbnek láttam, észre vettem azokat a részleteket, amik kiragadva nagyon is szépek voltak, aztán már az összhatás is egyre jobban tetszett. Aztán mikor 2,5 évvel később kiszerettem belőle, a vonzalmam megmaradt később is iránta.
2011. jan. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ez jópélda arra amit egy magamfajta férfi elmondhat!!!Lehet egy nő topmodell de nembiztos hogy jó az ágyban!!!

A válaszom:Van olyan akinél később alakulhat ki ilyenkor vonzalom(megszokásból ugymond),valakinél nem...sosem tudhatod hogy a szíved merre húz...Ha tuti szeretni fogod azt ugyis észreveszed...

Amugy felszínes vagy de még menthető a dolog!!!!!

2011. jan. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem ugyan ez volt,ezen a nyáron:)

elutasítottam,máig szenvedek.

2011. jan. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem ugyan ez volt,ezen a nyáron.

elutasítottam,máig szenvedek.

2011. jan. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm annak aki eddig válaszolt nekem!


A válasz megírásának időpontja: ma 00:19: Igen tudom sajnos hogy az vagyok de dolgozom rajta hogy ez megváltozzom de nem olyan egyszerű:S

2011. jan. 16. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!