Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnánk megoldani? Esetleg valaki hasonló helyzetbe?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és a barátom is szintén 19. Már lassan 4 hónapja vagyunk együtt. Hogy tudnánk megoldani, hogy néha náluk aludhassak vagy ő nálam?

A gond az, hogy nekem ő az első barátom és a szüleim elég régi vágásúak, meg, hogy mit mondanak as szomszédok(idióta kifogások...). Gondoltam arra, hogy azt hazudnám, hogy valamelyik barátnőmnél alszom, de átverni sem akarom őket, viszont ők ebbe sose mennének bele, pedig még nem is akarok vele lefeküdni, csak jó lenne összebújni vele meg ilyenek:)


2011. júl. 22. 19:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
zárkózz be a szobádba, másszon be hozzád az ablakon és kész is.. ez is régimódú megoldás nem? :)
2011. júl. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Még a szobámat se tudom bezárni. Nincs rajta zár.:-s
2011. júl. 22. 19:10
 3/15 anonim válasza:
hát őm..19évesen nehogy a szüleid döntsék el hogy mit szeretnél vagy mit nem..de ha ők ilyenek így kell elfogadni őket,de azért beszéld meg velük hogyha te nem is akkor a barátod had aludjon nálatok.Mond meg nekik hogy otthon csak nem fogsz vele lefeküdni és még ti se szeretnétek azt hanem csak összebújni vele vagy valami ilyesmi dolgot.
2011. júl. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

19:06-os vagyok..

Hát ez baj :((

2011. júl. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen. Eléggé, meg az is zavar, hogy ennyire gyereknek kezelnek 19 évesen. Ha valahova kell menni hétvégére vagy valahova már előre félek, hogy is kérezkedjem el...
2011. júl. 22. 19:17
 6/15 anonim válasza:

ha nincs rajta zár de azért mégis csak betudod csukni nem?

vagy még ajtó sincs? mond meg nekik hogy még zár sincs az ajtódon és úgy meg pláne nem csinálnátok olyasmi dolgokat

2011. júl. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Persze ajtó van xD

Szerintem sajnos át kell majd vernem őket...pedig nem akarom, de egyszerűen rákényszerítenek..:-s

2011. júl. 22. 19:20
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

nem, szerintem úgyis te iszod meg a levét, előbb vagy utóbb ha átvered őket

amíg a szüleid pénzét költöd, és az ő házukban laksz addig nincs mit tenni

állj a saját lábadra, ha változtatni akarsz, addig meg ne rinyálj, teljesen igazuk van! ennyi...a hazugság meg nem szép dolog, pláne nem a szülőknek....de ha ezt akarod, hát legyen, magyarázd csak be magadnak, hogy "ők kényszerítenek rá"....pedig egy gonosz kis szörny vagy ha hazudsz a szüleidnek....sajnálom, ez van...

am meg 4hónap után még nem akarsz lefeküdni a pasiddal, és 19 vagy? figyelj, most kisgyerek vagy, vagy felnőtt nő? ezt nem is értem...szerintem a pasid nem sokáig lesz veled, ha ennyi idősen itt váratod...de hadd ne legyen igazam, legyetek boldogok :)


26/L

2011. júl. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ne verd át őket. Tájékoztasd róla a szüleidet, hogy ott fogsz aludni. Aztán, vedd elő a személyidet, és mutasd meg, hány éves vagy. Felnőttél, éld a saját életedet. Ha elfogadják, akkor jó, ha nem, akkor nem maradhatsz örökké gyerek.


Persze az egészet kulturáltan kell ám előadni :)

2011. júl. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Teljesen egyetértek veled addig hogy:

19 vagy és várni akarsz?

19 vagyok és szűz és igen még akarok valamennyit várni, mert nekem nem mind1, hogy kivel történik, hogyan és milyen körülmények között és ha te emiatt gyereknek tartasz legyen. :)

2011. júl. 22. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!