Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek volt már ilyen barátja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek volt már ilyen barátja, vagy ki volt már hasonló helyzetbe?

Figyelt kérdés

A barátommal már nem olyan jó a kapcsolat mint az elején,már több mint 3 éve vagyunk együtt ,és én mondtam a pasimnak hogy nem hiszem hogy sokáig együtt maradunk mert már nem szeretem szerelemből.És ő most mindent meg akar venni nekem,ruhákat,ékszert,nyaralni akar vinni...És azóta viselkedik így amióta megmondtam neki hogy már nem látom értelmét ennek a kapcsolatnak...Miért szeretne megvenni nekem mindent?Azt hiszi hogyha megvesz mindent azzal jobb lesz a kapcsolatunk?Veletek volt már ilyen?

18/L


2010. júl. 6. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
nem tudja máshogy kifejezni magát, ha pénzre hajtasz maradj vele, de ha nem, akkor hagyd ott!
2010. júl. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
bepánikolt, ilyenkor nemjó húznia dolgot
2010. júl. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem a pénzre hajtok...Ma is mondtam neki hogy voltam ékszerüzletbe mert szeretnék magamnak venni gyűrűt,és erre az volt a válasza hogy elrontottam a meglepetését mert ő szeretne venni nekem...Mindent meg akar venni nekem,nyaralni is el akar vinni,de előtte mielőtt mondtam neki hogy nincs értelme ennek az egésznek az előtt nem is tervezte a nyaralást...
2010. júl. 6. 16:40
 4/8 anonim ***** válasza:

szeret, és nem akar elveszíteni. reméli, h legalább így vele maradsz!


és miért nem szakítasz vele? így se neki, se neked nem lesz jó!

2010. júl. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom hallottál e már róla, de van 5 féle szeretet nyelv, hát úgy látom az övé az ajándékozás. Ami azt jelenti, hogy ő ha ajándékot kap azzal érzékeli a legjobban, hogy szereti az ajándékozó. Ez természetesen fordítva is igaz, ha ő adja az ajándékot (ruha, ékszer, nyaralás stb.), akkor ő ezzel a szeretetét próbálja kifejezni. Nem akar téged elveszíteni, és azt szeretné, hogy újra szeress bele, mert ő szerelmes beléd.

Remélem érted mire gondolok, mert másképpen nem igen tudom leírni. A könyv: EGYMÁSRA HANGOLVA - Az öt szeretet-nyelv a házasságban

Itt el tudod olvasni: *****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. júl. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen en voltam igy. Pont ezt mondtam neki, hogy mar nem szeretem szerelembol. Hirtelen mindent meg akart adni: Viragot kuldott a munkahelyemre, megvett mindent, ekszert, telefont, etterembe vitt... szarul ereztem magam miatta, mert ettol nem lettem ismet szerelmes. Huztuk az idot, de a vege az lett, hogy szakitottunk. Azota is lelkiismeretfurdalasom van, hogy bar rossz erzesekkel, de hagytam, hogy mindent megadjon, es vegul megis kidobtam. De ezen mar nem lehet valtoztatni, legkozelebb okosabb leszek es nem huzom az idot, ha ilyen szituacioba kerulok.
2010. júl. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha nem működik 1 kapcsolat, de szeretnél vele lenni még, akkor üljetek le és beszéljétek meg mint közös problémát! ha szakítani akarsz a pároddal akkor alj elé és mond a szemébe hogy nem szereted, elmúlt,vége, szakítani akarsz! vagy ne mond el neki hogy már nem szereted, vagy ha elmondod akkor szakítsatok is! mert most ez így semmivel se lett jobb!
2010. júl. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%

ha még kapcsolatban vagy, nem szabad megmondnai neki, ha nem szereted. még akkor dacolj magadba és folytasd tovább a kapcsolatot, hátha jó lesz vagy vmi.


ezt szakításnál szokták mondnai, h már nem szeretlek szerelemből. szted ő most mit érez??

meg nem érzed most magad önzőnek, h továbbra is vele vagy?? akk minek vagy vele?


elrontottad az egészet ezzel a kijelentéssel.......!!!

hülye vagy

2010. júl. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!