Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ekkora baj, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora baj, hogy nem becézgetem a páromat?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm kérdezte a múltkor, hogy én milyen kedveskedő becenévvel szólítom meg a barátomat, mert ő úgy szólítja a psiját, hogy "nyuszi, maci". Mondtam neki, hogy én nem szoktam ilyet, a keresztnevén szólítom. Erre azt mondta, hogy ilyet ő még nem nagyon hallott egy párkapcsolatban hogy nincs becézés, meg hogy akkor biztos nem is szeretem annyira, és ez milyen rosszul eshet a fiúnak.


A barátom engem szokott úgy hívni, hogy "babám", meg "kicsim". Tényleg ekkora baj, hogy én nem becézem? Érezheti ettől, hogy kevésbé szeretem? Tényleg ezen múlna?


Nagyon szeretem őt, de valahogy távol áll tőlem ez a dolog és nehezen tudnék rászokni szerintem.


18/L


2011. jan. 16. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Én nem érezném hogy kevésbé szeretsz.
2011. jan. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem tök normális hogy nem becézgeted..persze ha azt mondod drágám az más...de hogy maci, meg nyuszi..na az más gáz :SS
2011. jan. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten utálom az ilyen becézgetéseket. Barátnőm általában keresztnevemen szólít.
2011. jan. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!