Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, nálatok az ilyenek mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nálatok az ilyenek mit jelentenek?

Figyelt kérdés

Bocsánat, hogy feltettem másodjára is.


Van egy fiú barátom akibe szerelmes vagyok. Osztálytársak vagyunk (most kezdtük a 9.-et) így most ismerkedtünk meg. EGyből jó lett a kapcsolatunk mivel mindenben megegyezünk. Ennek köszönhetően a legjobb barátok lettünk. Kicsit fura a mi barátságunk, mivel én szeretem (szerintem nem tudja), de én nem tudom ő mit érez. Minden szünetben mellém ül, ami szabad időnk van annak a 90%-át együt töltjük (ami nem túl sok mivel eléggé elfoglaltak vagyunk). Eggütt ebédelünk minden nap, és mikor van rá lehetőség mindig felhív magukhoz. Ma is fennt voltunk (bár most egy közös haverunk is jött) és számítógépeztünk, mivel nem volt csak két szék ezért képes volt beleülni az ölembe (tudom hogy röhejes). Úgy néztük a videókat, stb...mostanában, egyre többször megölel, vagy hozzámér, sokat néz a szemembe, mosolyog rám, ma meg hogy ott ültünk ráhajtotta a fejét az enyémre. Ha megérintem nem húzódik el, nem idegenkedik a dologtól. Viszont mindig piszkál, húzza az agyamat, meg beszivat. De elnézem neki elvégre mégiscsak szeretem. Szerintetek lehet rá esély, hogy többet is érez irántam, mint barátság?


2011. jan. 16. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
De jóó neked :(...Tiszta édesek lehettek! Amúgy igen van rá esély :)
2011. jan. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kicsit idegesítő, mert mindenki azt hiszi rólunk, hogy együtt vagyunk. Olyan jó lenne. Ő az első ember akibe tényleg szerelmes vagyok.
2011. jan. 16. 11:31
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont mindig piszkál, húzza az agyamat, meg beszivat."

Udvarol, nem tünik föl????!!!!!

csak így mutatja ki, az efféle ércelődés a jele annak hogy bejössz neki.

ne kezdeményezz, csak folytasd így tovább aztán majd szépen jön a többi.

2011. jan. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az tuti,hogy beléd van zúgva, mint marci a pocsolyába :D

Én is fiú vagyok, és elég gáz,hogy így van, de én is így szoktam szivatni a csajokat:) röhögni velük, meg sokat ölelkezem is mindegyikkel kb. :D Szerintem belédesett...;)

2011. jan. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kicsi lány! Aranyos vagy. Nem látod, hogy szeret téged, de nagyon? Csak ő sem tudja mi a helyzet köztetek, mert ő is egy kis butus. Nem kell mást tenned csak egy néha-néha kis puszit az arcára bátorításnak. Ha meg még sem úgy gondolná - bár ezt nem hiszem - akkor sem gond, hiszen egy puszi lehet baráti is. Várom a fejleményeket. Szerelmi tanácsért írj Kinga néninek. :DDD
2011. jan. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!