Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? A mostani vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? A mostani vagy 10 évvel idősebbet válasszam?

Figyelt kérdés
Van egy barátom 3 éve vagyunk együtt. Néha voltak hullámvölgyek, de ilyen még soha nem volt, jó formán olyan mintha házasok lennénk, 3 éve minden nap együtt vagyunk, egy csomó minden közös az életünkbe. De jött egy srác, akit már 3 éve ismerek, nagyon jól elvoltunk beszélgettünk taliztunk néha, de 10 évvel idősebb ezért megbeszéltük hogy ezt inkább hagyjuk. Aztán nem olyan rég, megint elkezdtünk beszélni, hiszen barátok maradtunk csak a barátom nem bírja elviselni ha egy fiúval beszélek, és bevallotta a 10 évvel idősebb srác, hogy sokszor gondol rám és hiányzok neki és szeret, csak nem keresett a barátom miatt. Ez annyira megkavart bennem mindent, hogy elmondtam a barátomnak hogy szakítani akarok, mert beszéltem valakivel aki megérintett. Erre fel a barátom elkezdett könyörögni, hogy ő szeret és nem bírna nélkülem élni. Tudom hogy szeret és bármit megtenne értem, de én nem azt érzem amit eddig, de nem bírom elhagyni mert félek hogy megbánom. A legnagyobb gond köztünk az hogy sokat talizunk és nagyon féltékeny. Most ott tartunk h megprobáljuk helyre hozni a kapcsinkat, de nem mindig a másik fiú jár az eszembe, anyunak is elmondtam ezeket, ő azt mondta hogy 1 28 éves fiú miatt ne adjam fel azt a kapcsolatot amelyik egy életem keresztül megmaradhat. De könyörgöm szerintem 18 évesen nem férjet kell keresni, és szerintem lehet az ember olyan bátor hogy szerelmet keressen 18 évesen. Mit gondoltok? Jah és a 10 évvel idősebb fiú azt mondta hogy ő vár rám, igaz mondta hogy jó lenne talizni, de nem sürget, én is akarnám, de nem akarom ezt tenni a barátommal már csak tiszteletből sem.
2011. jan. 16. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Csak magadra hallgass, senki másra. Ha folyton az idősebb fiúra gondolsz, nem érdemes a barátoddal maradnod, ez egyértelmű.
2011. jan. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem bírom elhagyni, fáj hogy szenved, de lehet h ez csak a megszokás és a szeretet nem pedig a szerelem, sőt lehet a szerelemről beszélni ha ilyen gondolataim vannak?
2011. jan. 16. 12:32
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem. Sajnálatból meg ne maradj vele, azzal csak megalázod. Basszus, ennyi idősen azért nem kell belelaposodni egy kapcsolatba. Ha nem vagy szerelmes, nincs miről beszélnetek.
2011. jan. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!