Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy olyan fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy olyan fiúk tetszenek akiket nem kaphatok meg és ha megkapom akkor már nem kell?

Figyelt kérdés

Ez mi ? betegség vagy mi ..és tényleg szeretnék egy normális kapcsolatot csak nem vagyok képes szeretni ..

17L


2011. jan. 16. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nem betegség, ilyen a legtöbb ember. Nekem is úgy volt, hogy addig amíg küzdeni kell valamiért, addig megőrülök hogy nincs velem, amikor már ott van a lehetőség mindenre, akkor már nem kell. De ez persze nem rögtön, első 1-2 évben élvezem a megszerzett gyümölcsöt, de aztán utána elkezd halványulni az érzés. Sajnos ez van, és én már 28 vagyok, és még mindig ez van. :( Most is van valaki már 1 éve, de érte folyamatosan küzdeni kell, és igazából már ott járok, hogy nem is akarom megszerezni, mert félek, hogy utána már nem akarom őt többet, pedig most nagyon szeretem, és nem akarom elveszíteni, ezért nem akarom megszerezni! :( elég gáz, de ez van.
2011. jan. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Téged csak a külső érdekel. Ha majd felnősz (lelkileg), akkor rájössz, hogy nem az a fontos, hogy minél jóképűbb, kigyúrtabb csili-vili ruhákban járó alak legyen melletted. Akkor majd ez a "dolog" is eltűnik.
2011. jan. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha úgy vesszük, mégiscsak betegség. Egész pontosan egy védekező mechanizmus. Tudat alatt nem akarsz igazán kapcsolatot, ezért olyanokat akarsz, akikkel úgysem jön össze. Ha összejönne, elmenekülsz. Ettől még vágyhatsz rá, hogy legyen kapcsolatod, ez valamiféle gátlás, félelem.

Úgy lehet kigyógyulni belőle, hogy tudatosan belemész olyan kapcsolatba, amiből legszívesebben elmenekülnél. Persze nem úgy értem, hogy összeállsz fűvel-fával, hanem hogy ésszel döntesz.

2011. jan. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem betegség, egyszerűen sima fellángolások, én is detto ilyen voltam kamasznak. Amit akartam azért küzdöttem, megszereztem aztán már nem is kellett. Majd kinövöd, de a kísértés mindig ott lesz :):)
2011. jan. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem nem 2. te félre értesz..
2011. jan. 16. 13:29
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek ...
2011. jan. 16. 13:30
 7/8 anonim ***** válasza:

szeretnék főzeléket enni, de utálom!

Mi a megoldás? Eszek mást. Goldolkodj el rajta.

2011. jan. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ami nem lehet a tiéd, mindig az kell.

Neked ez a kereszted, a sorsod, ami hajt.

De ha megkaptad, már nem érdekel

Ott rohad a szemétdombon majd.

2011. jan. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!