Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Ti mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti mennyi idő után szerettek bele egy csajba? (Vagy tudtok úgy is valakivel élni több évig, hogy nem vagytok szerelmesek belé? )

Figyelt kérdés
Tehát amikor nem csak a szex a lényeg, hanem kialakul valami érzelem, hiányzik (nem csak az ágyban), megörültök ha nem látjátok, nem halljátok a hangját, stb. Tehát az a rózsaszín köd meg ehhez hasonlók.
2011. jan. 17. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Kb 2-3 hónap. Vagy szex után jó eséllyel, ha az hamarabb megesik.
2011. jan. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nálam az első kapcsolat tartott 5 évig ahogy megláttam tudtam hogy ő az igazi,és szerelmes is voltam belé,csak aztán szakítottam vele,amit nagyon megbántam,azóta is minden nap rá gondolok,pedig 2 éve szakítottunk!!!!Azóta volt 5 kapcsolatom,és egyikbe sem voltam szerelmes,és ez miatt mindig szakítottam,és egyiknél sem volt a szex a lényeg ha megfog valaki akkor szerelmes lehetsz,ha nem akkor bármit csinálhat,akkor sem....
2011. jan. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Okoska törp ***** válasza:

Volt már néhány kapcsolatom (28F) és valószínűleg ez személyenként változó, úgyhogy csak a saját álláspontomról tudok nyilatkozni.

Az első fázis a vonzalom, érdeklődés egymás megismerése ez nálam eltart 1-2-3 hónapig.

Az első fázis végén vagy kialakul bennem az érzelmi kötődés, vagy nem.

Amennyiben kialakul elkezd foglalkoztatni a közös jövőkép, kapcsolatépítés, az érzelmek elmélyülnek és leszáll az általad említett "rózsaszín köd" azaz beleszeretek az illetőbe.

A kérdés második részére válaszom egyértelműen nem. Érzelem nélkül nem tudom elképzelni, hogy együtt legyek valakivel, mert annak nincs semmi értelme, csak időpocsékolás.

2011. jan. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Volt egy kapcsolatom, 1év járás után lettem a lányba szerelmes, ő az 1 év alatt is szeretett.

Aztán utána éltünk boldogan, de fél évre rá ő lassan kiszeretett belőlem.

Ezután még egy rövidke idő kelett és mondhatni elég durván és megalázóan hagyott el.

É

2011. jan. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nem kaptam meg tőle az esélyt....

(09 54-es voltam csak a vége lemaradt sorry)

2011. jan. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
AZ elso szerelmem szerelem elso latasra volt...6evig jartunk, de a 6ev alatt meg kozbe 2fiut is megszerettem, de vegul csak fellangolas volt mindketto nem szerelem...most van masfel honaps kapcsim, eleinte jobban odavoltam erte, de kezdem megismerni es sajnos abrandulok ki belole, o meg most kezd szeretni engem:( meg probalom huzni nyuzni a kapcsolatot mert nagyon tartok hozza, de attol felek hogy ha megjobban megismerem, megjobban kiabrandulok belole es osszetorom a szivet:( :)
2011. jan. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
09:54-es te nem én vagy? Velem is ez volt, remélem nem ugyanaz a lány, tiédet Eszternek hívják?
2011. jan. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!