Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérlek SEGÍTSETEK! Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek SEGÍTSETEK! Nagyon szeretek valakit, aki nem akar észrevenni. Nem akarok lemondani róla! (? )

Figyelt kérdés

Mivel érhetem el h észrevegye, mennyire igyekszem?

(Ő is és én is 16 vagyunk, én lány, ő fiú) Rádöbbentem, h szeretem, de mit tegyek, hogy ne "csak" barátok legyünk? Van akinek bejött a barátságból kapcsolat?


2011. jan. 17. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:

egyébként hogy máshogy?

nekem még csak barátságból lett kapcsolatom

szeretem először megismerni az embereket

egyébkéntmeg kezdeményezz, ennyi az egész

2011. jan. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na de hogy kezdeményezzek? Lehet h eltaszítom? Nem smárolhatom le egy óvatlan pillanatban! (egyébként is ő lenne az első)
2011. jan. 17. 18:25
 3/9 anonim ***** válasza:
mondd meg neki hogy tetszik neked. ha örül neki akk valld be hogy szerelmes vagy belé ha nem akkor meg csak azt fogja hinni hogy csak tetszik semmi több. semmit nem veszíthetsz. hajrá
2011. jan. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nem kell lesmárolni, elég ha adsz neki egy szájra puszit vagy megpuszilod az arcát kicsit közel a szájához= színészi csók :)

egyébként meg ha nem megy jobban szóban színt vallani akkor írd meg neki hogy mit érzel, csak írd meg neki hogy miért választottad ezt az írásos vallomást...

Egyébként én pont ezért nem hiszek fiú-lány közti barátságban(akinek nem inge nem veszi magára), mert az egyik fél úgyis mindig többet akar.és nagyon ritka az ilyen barátság ahol egyikőjük sem akart ténylegesen a másiktól semmit..

De próbáld meg!

2011. jan. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem azért le lehet vágni, hogy mit gondol rólad. Bókol neked? Tesz célzásokat? Keresi a társaságod? Ha más lányokat nézeget, akkor szerintem nem érdemes kitenned a lelked és reménykedni.

Ha rád mosolyog, az még nem jelenti, hogy tetszel neki.

Azzal, hogy figyelmes vagy vele, vagy keresed Te is a társaságát, felkeltheted a figyelmét.

Ha merész vagy, akkor meg tedd azt, amit az előttem szóló írt.

2011. jan. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik nem vagyok nagyon merész. Köszönöm a válaszokat, de nem valószínű, h szájra puszival lepem majd meg. Figyelmes velem, de nem tudom, hogy ez a természetéből adódik-e. De ha szólok hozzá, akkor biztos, hogy bár kivel is beszélt addig, meghallgat és figyel arra amit mondok, nem nézeget más lányok után, de ettől még nem biztos, h szeret. Nem áltatom magam, nem gondolom, hogy feltétlen szerelmes. A kapcsolatunk elég jó, de puszit csak úgy? Hát, nem tudom.
2011. jan. 19. 18:23
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én 14 évesen hasonló szituban voltam.Volt egy haverom,egy srác,akivel egész jóban voltunk már 5 éve,mikor beleszerettem.Én annyit tettem,hogy elkezdtem több programra hívni (persze eleinte csak társasággal),moziba,DVD-zni,társasozni stb. ,tehát megpróbáltam többet a közelében lenni.Igyekeztem kicsit csinosabban öltözni,amikor találkoztunk,persze nem kihívóan,csak kicsit nőiesebben,és próbáltam vele olyan dolgokról beszélgetni,amik érdeklik,meg megdícsértem,pl hogy milyen ügyes pókerben...ilyen apróságok.

Aztán ahogy telt az idő,észrevettem,hogy ő is vonnzódik hozzám.Volt egy nagyon jó közös barátunk,aki kipuhatolta a dolgokat,és mikor a srác elmondta,hogy tényleg nagyon tetszem neki,akkor ez a közös barát célozgatott neki rá,hogy szabad az út...Aztán egy esti grillezés alkalmával először csak megfogta a kezem,aztán megcsókolt...:) Szóval összejött.:)


Ezt csak azért írtam le,hogy lásd,ha nekem sikerült,neked is összejöhet,és hátha tudsz belőle ötletet meríteni:)

2011. jan. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Internetes,akármilyen álcázó észrevétel jót tesz egy ilyen párkapcsolatban(mármint ha az lessz:):))
2011. jan. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amúgy merj odamenni,mert a lányoknak nem szabad félni!milyen az ha a lányok félnek?próbáljál vele incselkedni,játszani a gondolataival,vagy vidd be egy sőtét helyre és uccú neki:)én őrülnék,ha valamilyen csaj rajongana értem!!:)
2011. jan. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!