Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSETEK! KÉRLEK! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú, 2 évvel idősebb mint én nyár óta ismerem haverok vagyunk, de én nemcsak barátként kedvelem. Olyan fiúnak vallja magát aki ha tetszik neki egy csaj rögtön tesz valamit a dologért.. de most szakított a barátnőével és kicsit depis miatta. Nem tudom mit tegyek hogy kezdeményezzen valamit, kérlek segítsetek, előre is köszönöm! És legyetek szívesek ne olyanokat írni hogy dugassam meg magam mert nem akarok egy utolsó ribanc lenni
2011. okt. 20. 10:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Egy kis közhely:

"SEGÍTSETEK! KÉRLEK! Mit csináljak?"


Szilvás buktát mert azt szeretem.

2011. okt. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
én is szeretem de a barackosat jobban :D
2011. okt. 20. 10:15
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor csinálj sütit a srácnak és menj fel hozzá..:)
2011. okt. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne kezdeményezz. Szegén most nehéz időszakon mehet át, ne zargasd meg, mert lehet, hogy visszájára sül el. Ha tényleg olyan kezdeményező, mint mondtad, akkor majd ő úgyis nyit feléd, ha akar.
2011. okt. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha most szakitott a baratnojevel akkor hagyj neki idot, ne akarj egybol ramaszni. Allj mellette stb. Aztan ha mar tultette magat rajt akkor probalkozz. Ne vard azt h o kezdemeezzen, ha valamit akarsz szerezd meg. Hulye felfogas h a fiu kezdemenyezzen. Egyen jogusagot akartak a nok hat akkor viselkedjenek ugy.


Az meg h irtad h ne irjuk azt h dugasd meg magad azt jelenti h legalabb egyszer gondoltal ra h ezt tedd, tehat rbanc vagy. Lehet nem az utolso, mert valoszinu h a sracnak lesz meg dolga parral.:)

2011. okt. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Azt hittem valami komoly kérdés, elkezdtem elolvasni.


"Szóval van egy fiú, 2 évvel idősebb"


Ez után abba is hagytam. Miért hiszitek h ha csupa nagybetűvel írjátok ki, mintha valami komoly vészhelyzetről lenne szó, akkor majd többen segítenek? Azért sem!

2011. okt. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
furcsa módon másodjára írtam ki és így többen kommenteltek :D
2011. okt. 20. 10:38
 8/12 A kérdező kommentje:
és azért mondtam hogy ne írjátok azt hogy d**assam meg magam mert mindenhol ezt látom lassan hogy feküdj le vele sz*pd le és próbáltak elkerülni ezeket :)
2011. okt. 20. 10:40
 9/12 A kérdező kommentje:
egyébként ezzel a barátnőjével 1 hétig volt kb együtt
2011. okt. 20. 10:44
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha 1 hétig voltak együtt és depis, akkor valószínűleg eléggé szerette... és lehet olyasmit csinált a lány ami nagyon fájt neki.. am már írtam a másik kérdésedhez xd :D
2011. okt. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!