Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Baratom van mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Baratom van mar eleg reg. Es megtudtam, hogy rokonik egy olyan csalad akik elegge gyenge csalad, az is meglehet, hogy romak.

Figyelt kérdés
Es ha csaladom megtudna, hogy ok kik tobb mint valoszinu, hogy szaktanom kellene vele. Ismerik azt a csaladot.Mit tegyek?Mondjam el vagy inkabb halgassak vele, mintha nem is tudnak rola, eletem szerelme.
2011. jan. 17. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi köze a szüleidnek ahhoz, hogy te kivel jársz? (Az más téma, hogy mondjuk én sem örülnék neki, nem az adott fiú miatt, vagy a szüleiért, hanem a rokonságtól aggódnék).


De ettől függetlenül a választás a tied. Csak egy hátránya van: az elrontott élet, és esetleg szakítás esetén a rokonok fenyegetőzése is a tied...

2011. jan. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csaladomnak szamit, hogy milyen csaladba kerulok be, engem ez nem erdekel.A kapcsolatunkra azt lehet mondani, hogy tokeletes.
2011. jan. 17. 21:24
 3/6 anonim ***** válasza:
megértem, ovlak a ciganyoktol. de szerintem te is az vagy : "ROKONIK"
2011. jan. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

te dolgod nem a szüleidé :D ha meg arcoskodnak a rokonok keresel 1 magyar zászlóval fényjelzett helyet és megkérsz pár kopasz fickót hogy segítsenek :D biztos nem utasítsák el


19F

2011. jan. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem a származás számít hanem hogy hogyan éli a párod az életét. ha nem olyan körülményeket teremt magának mint egy putris cigány akkor semmi gond ezzel.. én is 1 hónap után tudtam meg a barátnőmről hogy félvér és a legkevésbé sem érdekel mert nem úgy viselkedik és idilli a kapcsolatunk
2011. jan. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Talan ha en is cigany lennek akkor a csaladomat sem erdekelne, hogy milyen csaladba kerulok be,de mindenki azt hisz amit o akar, ez erdekel a legkevesbe, hogy mit mondanak ram, en tisztaba vagyok a szarmazasommal
2011. jan. 17. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!