Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kapcsolatban lennétek tennétek ilyet?

Figyelt kérdés
Van egy fiú (25) aki egy régi ám de korántsem olyan felhőtlen kapcsolatban él amit elmesélt nekem. De régóta tartjuk a kapcsolatot.. egy szórakozóhelyen ismerkedtünk meg és azóta is beszélő viszonyban vagyunk egy ideje úgy hív hogy Drágám, Édesem.. Igazából ezt nem tudom hova tenni.Nem értem ha kapcsolatban van akkor miért mondja nekem ezeket? Azt mondta hogy érez irántam... de akkor nem értem, hogy miért van kapcsolatban..
2011. jan. 17. 22:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Nem értem hogy miért állsz le bármilyen szinten egy olyan pasival, akinek kapcsolata van...Eleve, már az kiadja erről a srácról a szegénységi bizonyítványt, hogy miközben nője van, neked mondogatja hogy "édesem" meg téged próbál szédíteni. Ezek után nekem akkor se kéne, ha kidobná a barátnőjét. Nem egy korrekt ember...Az ilyenre mondják szerintem hogy qrvapecér. A helyedben megszakítanám vele a kapcsolatot.
2011. jan. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ismerősi, majd haveri és baráti viszonyként indult néha beszéltünk aztán egyre gyakrabban és így alakult ki.. Nem az volt a célom hogy bármi is legyen köztünk. De mégis megszerettük egymást.
2011. jan. 17. 23:04
 3/11 anonim ***** válasza:

Azért álljon meg a fáklyás menet, mennyire leszbikus pasiutáló szöveg ez már kedves első?!


Halvány lila gőzöd nincs, hogy mi okból elégedetlen a pasi a mostani kapcsolatával, és lehet azért nem lép ki belőle, mert van benne annyi emberi érzés, hogy nem akar a párjának fájdalmat okozni, legyen bármennyire is boldogtalan, inkább keresi máshol a saját boldogságát!

2011. jan. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

OMG na nehogy már még glóriát is emeljünk a fickó feje fölé, mert félrekacsintgat a kapcsolatából... Ó tényleg, milyen rendes, ahelyett hogy tisztességes módon megpróbálná megoldani a barátnőjével a problémáit, vagy korrekten véget vetni a kapcsolatnak és UTÁNA nőzni, puszta emberbaráti szeretetből, és könyüröletből veri át a nőjét. Tényleg, ez egy szent ember. Na ne röhögtess már:)

Egyébként sem pasiutáló, sem meleg nem vagyok, boldog házasságban élek, köszönöm szépen:)

2011. jan. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

OMG na nehogy már még glóriát is emeljünk a fickó feje fölé, mert félrekacsintgat a kapcsolatából... Ó tényleg, milyen rendes, ahelyett hogy tisztességes módon megpróbálná megoldani a barátnőjével a problémáit, vagy korrekten véget vetni a kapcsolatnak és UTÁNA nőzni, puszta emberbaráti szeretetből, és könyörületből veri át a nőjét. Tényleg, ez egy szent ember. Na ne röhögtess már:)

Egyébként sem pasiutáló, sem meleg nem vagyok, boldog házasságban élek, köszönöm szépen:)

2011. jan. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Moszuke ***** válasza:

owned.

ott a pont mind kétszer, bocsi.

2011. jan. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A kapcsolat az biztos, megszokott. Az élete része!!! Ilyent nem könnyű kidobni az ablakon. Viszont terhes is már neki, és unja. Te vagy akivel boríthatná az asztalt, de ezt ő nem így látja. Ő a vígaszt látja benned. Persze ha borítotok akkor a másik megcsalt fél sérülhet. Szerintem ha nem veled akkor megteszi mással, de ettől függetlenül én nem tenném meg. Viszont ez a te döntésed.


Az édesem drágám szavak kedvességet és plátói vonzalmat is jelenthetnek. Nem ennek van jelentősége, hanem annak amit elmagyarázott neked.


Ha segíteni akarsz neki kiszállni ebből a kapcsoaltból akkor ezt nyíltan tedd, de ne az legyen hogy te választod szét őket. Viszont így én nem mennék bele semmibe míg szét nem váltak.


Szerintem amúgy egy ilyen üggyel csak a saját életedet bonyolítod! Inkább ne vedd a ynakadba, hacsak nem kell neked annyira az a srác!

2011. jan. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Több, mint egy éve el akartam válni, mert valami nem stimmelt a feleségem kommunikációjában. Másképp beszélt vele, mint korábban. Egy ismerős srác pedig zavarba jött a közelemben.

Egy ideig nem tettem semmit, de már kifelé néztem a kapcsolatból. A szakítás után azonnal lefeküdtek és kiderült, hogy gyakorlatilag több, mint fél éve találkozgatnak.

Az exem végig biztonságra játszott, csak arra nem számított, hogy ennél egyedül is jobb nekem.

Tehát ne ítéljünk elsőre, de szakítani szerintem akkor gerinces, ha még nem vagy benne a másik kapcsolatban.

2011. jan. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
az emberi ha a pasi nem szakít a nőjével és félre akar kavarni? az lenne meberi ha őszinte lenne vele
2011. jan. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
emberi amit csinál,csak emellett a biztosat nem dobja el.
2011. ápr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!