Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lennétek egy titkos kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lennétek egy titkos kapcsolatban egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Mi úgy jártunk, hogy én kibsztam a lányt, rá pár napra össze jött az exével és egy hét után rájött, hogy mégis engem szeret és mindig a srácban engem keresett, de nem talált meg. Nos még kapcsolatban vannak de minap megtörtént az aminek meg kellett történnie, kétszer is... :-S Hozzá teszem, össze vagyok zavarodva és kavarodva az érzelmeimmel nagyon és nem tudom mi tévő legyek. Mindenki elutasítja, nem akarja mellettem ezt a lányt, az egész családom nem szeretné őt, ismerőseim sem. Igazából egy tiltott gyümölcs, de jól érzem magamat vele.

Újra összejönni nem akarok vele, illetve senkivel sem, de nem tudom mit tegyek :-(


2011. máj. 3. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem akarsz újra összejönni, akkor mitől lesz titkos a kapcsolat?
2011. máj. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha vele érzed jól magad és meg tudsz bocsájtani akkor ne a rokonokra hallgass. Ne a barátokra hallgass, hanem magadra. De még mindig nem értem...mitől lesz titkos kapcsolat, ha nem akarsz újra összejönni vele.
2011. máj. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne bolondulj meg. Keress egy hűséges partnert.
2011. máj. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

hát úgy értem, hogy nem szólnék az ismerőseimnek, oké látnák, hogy együtt vagyunk, de mondjuk családomnak nem szólnék!


jó lenne csak arra talizni mondjuk, de igazából semmi nőtől semmi komolyat nem akarok, csak ilyensmi kapcsolatot. De nem vele kellene ezt csinálnom, de ágyban nagyon jók vagyunk, mással meg igazából nem is nagyon akarok lefeküdni.

2011. máj. 3. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!