Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komoly kapcsolatban élők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolatban élők segítségét kérném! Mit tehetek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Én és a barátnőm nagyon jól megvagyunk, de nagyon zavar az hogy a páromba több fiú is szerelmes és ő eljár velük bulizni meg találkozni, étterembe stb. Amikor egyszer egy lány hozzáért a vállamhoz ő már majdnem ugrott a másik lányra viszont, ő meg azt mondja hogy ezekkel a srácokkal jóban van. És nem tehetek semmit pedig eszméletlenül idegesít hogy ott sündörögnek körülötte :S

Ötletek hogy mit tehetek (ésszerű keretek közt)

22/F


2011. jan. 18. 11:12
1 2
 1/12 anonim válasza:
Mióta vagytok együtt? Hány éves a lány?
2011. jan. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
lassan fél éve, egy idősek vagyunk
2011. jan. 18. 11:15
 3/12 anonim ***** válasza:

Hmm, detto mint a volt barátnöm.

Neki mindent el kellett néznem, de Ö még a lány unokatestvéremmel is összeboronált...


Szerintem gondold át ezt az egészte. Ö azért találkozik másokkal, hogy be legyen biztosítva. Az elsö adódó és jobb lehetöségnél ki fog dobni.

2011. jan. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én azt látom, hogy amit ő csinál, az önzőség. mert ő nyilván örül, hogy körülrajongják a pasik, teszik a szépet, udvarolnak neki, de amikor hozzád közeledik egy lány, rögtön kiakad. és mi lesz ebből? már a fejedet is le kell szegned, ha nőt látsz, ő pedig nyugodtan flörtölhet. a helyére kellene tenni a lányt. ha szereted, akkor ülj le vele egy meghitt vacsora keretében és beszélgess el vele az érzéseidről. hogy neked ez nem tetszik, kicsit próbálja meg éreztetni a srácokkal, hogy kicsit alább is vehetnének. ha meg nem, akkor ne akadjon ki, ha te is beszélgetsz vagy bulizol a lány ismerőseiddel. ez a kompromisszum, máskülönben előbb-utóbb emiatt szakítás lesz a vége. ilyen esetekben legcélravezetőbb egy kellemes elbeszélgetés, és a kompromisszum. remélem segítettem. 27/N
2011. jan. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Már megtehette volna ezek az arcok mind kőgazdag emberek.. én meg csóró fősulis vagyok :(
2011. jan. 18. 11:21
 6/12 anonim ***** válasza:

A barátnöd hogy áll anyagilag? Nem szaladt meg neki az utóbbi idöben?


Ne harapd le a fejem, csak kérdés.

2011. jan. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem, legalábbis nem tudok róla, de nem is arról van szó hogy megcsal, mert azt észrevenném, csak idegesít ez a helyzet
2011. jan. 18. 11:26
 8/12 anonim ***** válasza:

Ezt beszéld meg vele! Én is olyan vagyok mint a barátnőd! Rengeteg srác haverom van, és sokszor nem érdekel ki érez irántam többet, vagy ki nem, én ugyanúgy elmegyek szórakozni velük! Általában még a kapcsolat előtt igyekszem tisztázni ezt a helyzetet, a legjobb barátom is egy srác. Volt aki ezt abszolút nem tudta elviselni, és amint kitettem az ajtón a lábam nekiállt veszekedni hogy biztos megint pasizni megyek... nekem ilyen kapcsolat nem kell! DE! Számomra egyértelmű hogyha én elmehetek a haverjaimmal szórakozni, legyen az bármilyen nemű is, akkor a párom is megteheti ugyanezt. Én nem lépem át a határt (pl nem megyek fel egyikhez sem), de elvárom hogy ő se lépje át! Nekem nincs semmi testi kontaktusom a haverjaimmal, még csak megölelni se szoktuk egymást, akkor az ő csaj haverjai se lógjanak a nyakában, mert attól én is hiszti rohamot kapok. Az ilyesmiket én mindig előre letisztázom, és csak nagyon ritkán adódik belőle vita! :)

Ülj le, és beszéld meg vele, kössetek kompromisszumot! Egyértelműen nem fair, hogy ő megtehet bármit, miközben te malmozzál csak szépen otthon egyedül a négy fal között! Mond el ezt neki is, ahogy azt is hogy ha neked végig kell nézned, és le kell nyelned hogy ennyi srác van körülötte, akkor ezt tegye meg ő is érted!

2011. jan. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

11:45


Nem az a baj hogy fiú barátai vannak, tudom hogy szeret és nem csalna meg. Az zavar hogy ezek az emberek éreznek iránta valamit és fűzögetik..

Azóta beszéltem vele és azt mondta majd igyekszik lecsökkenteni ezeket a találkozásokat.

Nem féltékeny vagyok csak, és legyenek fiú barátai, csak ne akarjanak tőle semmit.

2011. jan. 18. 12:06
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha bízol a barátnődben, és ő szeret téged, akkor hidd el semmit nem számít ki mit érez iránta! Tudom... mert amíg mellettem volt a párom, én is átnéztem az egyértelmű jeleken amik arra utaltak, hogy valamelyikük többet szeretne! Egyszerűen nem vettem tudomást róla, ha már soknak éreztem, akkor elmondtam hogy van egy párom, akit szeretek, és kellemetlenül érint, hogy eközben hajt rám, ennyi. Hidd el ha szeret téged hárítja ezeket a dolgokat. Mondom, nálam ugyanez volt. Azóta a két éves kapcsolatom teljesen más okokból véget ért, így kicsit máshogy állok az ilyen dolgokhoz, pláne hogy még friss a szakítás, viszont alapjaiban ez akkor sem változik!
2011. jan. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!