Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komoly kapcsolatban élők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolatban élők segítségét kérném! Mit tehetek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Én és a barátnőm nagyon jól megvagyunk, de nagyon zavar az hogy a páromba több fiú is szerelmes és ő eljár velük bulizni meg találkozni, étterembe stb. Amikor egyszer egy lány hozzáért a vállamhoz ő már majdnem ugrott a másik lányra viszont, ő meg azt mondja hogy ezekkel a srácokkal jóban van. És nem tehetek semmit pedig eszméletlenül idegesít hogy ott sündörögnek körülötte :S

Ötletek hogy mit tehetek (ésszerű keretek közt)

22/F


2011. jan. 18. 11:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Egy előttem szóló említette, hogy le fog lécelni! Ez így lesz, hidd el. Csak a kőgazdag emberkéknek nem kell örökbe a leányzó. Tapasztalatból mondom! És majd akkor fog koppanni!

Ha pedig biztos vagy benne, hogy szeret, és nem csalna meg, akkor miért jár el mással étterembe? Ez nekem kicsit gáz lenne, hogy a párom romantikus vacsorákon vesz részt, én pedig aggódva várok rá a szobában kuporogva! :S

2011. jan. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Szó sincs romantikus vacsoráról, csak sima találkozásról, de én is nagyon remélem hogy nem a pénz a döntő mint a mai világban minden esetben
2011. jan. 18. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!