Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok ti már olyan helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok ti már olyan helyzetben mikor, a barátotok szeretett, de felőled már gyenge volt az érzés?

Figyelt kérdés
Mit tettetek?
2011. jan. 18. 22:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én most így vagyok... de fogalmam sincs, mit tehetnék. :S Felőlem nem már gyenge, hanem még... az elejétől fogva. :S Talán kialakul, nem tudom... várok, minden megy tovább a régi kerékvágásban, mást nem tudok tenni.
2011. jan. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
F vagy Lány vagy?
2011. jan. 18. 22:38
 3/11 A kérdező kommentje:
és mióta tart?
2011. jan. 18. 22:39
 4/11 A kérdező kommentje:
Én így voltam a barátommal, ő is ugyanezt mondta, amit te, végül ő belém szeretett 1 év után, én meg keresem a kiutat, most annyira megbántanám ha szakítanék, születésnapja jön meg minden. Ősszel pedig esküvőbe kell menjen és elhívott. Annyira kínos:(
2011. jan. 18. 22:41
 5/11 A kérdező kommentje:
Idáig meg lett volna alkalmam szakítani, mert egyáltalán nem viselkedett úgy mint a barátom, viszont akkor én voltam szerelmes. Bonyolult. Most meg várom, hogy mikor csalna meg, de azt nem teszi, mostmár biztos vagyok benne.
2011. jan. 18. 22:44
 6/11 A kérdező kommentje:

17 éves vagyok, 1 éve, hogy együtt vagyunk. És a jövőbe egyetem meg ilyenek. Most azt tenném előnybe, meg kicsi bolondozás. nem tudom, mi legyen..

Én itt most írtam, reménykedek a válaszokban.

2011. jan. 18. 22:47
 7/11 anonim ***** válasza:

szánalomból vagy sajnálatból sose legyél együtt valakivel.Ha nem tudsz dönteni akkor kérj időt, vagy találj ki magadnak olyan programot amikoris nem találkoztok egy hosszú hétvégén.17 évesen leragadni az elsőnél..hát nem azt mondom hogy nem szabad mert ez elég morbidul hangzik,de előtted az élet..használd ki míg fiatal vagy.

De mindenesetre tartozol annyival a párodnak hogy közöld vele, hogy időt kérsz magadnak, hogy eldöntsd mit is akarsz!sok sikert!

2011. jan. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2011. jan. 19. 05:09
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok. Annyi különbséggel, hogy én egyszerre két fiút szeretek. Jelenlegi párommal már 5. éve vagyok együtt, a nyáron szétmentünk, összejöttem a legjobb barátommal, majd párom szétszedett minket. Most szinte óránként változnak az érzéseim, hol ezzel a másik sráccal szeretnék lenni, de elmondása szerint ő kiszállt ebből az egészből, majd azt gondolom, hogy nem szakítanék párommal. Mocsok ügy, jó lenne már kilábalni, mert kezd felemészteni. Párommal nem akarok csak így szakítani, hisz törődik velem, ám olykor megüt, ami nem túl pozitív. A másik srác meg... talán ha tudnám, hogy én kellek neki, akkor szaladnék hozzá.

21/L

2011. jan. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hát az ilyen helyzetből, szerintem, csak úgy tudunk kilábalni, ha szakítunk, de annyira nehéz, főleg ha belegondolok, hogy milyen lesz majd nélküle.. Neki meg eléggé komoly tervei vannak velem kapcsolatban..
2011. jan. 19. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!