Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek abban a helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek abban a helyzetben, ha barátotok más lányokkal esti dvdzést tervezne?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt,más egyetemen tanulunk,messze egymástól.Este pár lány "haverjához" ment dvdzni.Mind a 4 lány kapcsolatban él.Nem fogadtunk remete életet egymásnak,nekem ez mégis rosszul esett.Olyan érzésem lett,hogy mi sosem leszünk együtt,lévén messze vagyunk egymástól,tehát nem úgy a lányokra voltam féltékeny inkább az együtt töltött időre.Most meg van sértődve,hogy nem örültem az esti programjának.Amikor a húgommal mentem ruhát venni,akkor meg beszólt,hogy biztos megyünk k*r*álkodni.most akkor ez hogy van?Az ő helyzete félreérthetőbb,mégis a bocsánatát kérjem most.Ti mit tennétek?

21 l


2009. szept. 8. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Én pasi vagyok, de nekem se tetszene, sőt én komolyan fellépnék erre. Igaz más a kollégiumi élet. Namost még úgy ha van ott más fiu is, valami évfolyamtársak, dvd-t néznek elmegy, de ez a bukója hogy vásárolni mentek és ilyeneket feltételez.
2009. szept. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a fiúk nem voltak ott,csak a lányok
2009. szept. 8. 13:09
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne kérj bocsánatot, de ne is hisztizz. Egyszerűen hagyd a témát, ha szerinte ez így rendben van, és nem érti, hogy neked mi a bajod (megjegyzem tök jogosan), akkor kár erőlködni. Talán még rosszul is eshet neki, hogy nem érdekel. Minél simábban oldasz meg egy problémát, annál inkább értékel egy pasi. Szerintem :) 25/l
2009. szept. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

voltam kolis énis,amig nem ismertem páromat,addig állandóan csak a buli ment,meg a lógás a szinten lakókkal,általában ellenkező neműekkel...

aztán jött a hiszi,hogy biztos miket csinálok..pedig ártatlan voltam

odáig "fajult" a dolog,hogy inkább albérlet...

helyzetem jobb mint nektek,mert mi egy városban vagyunk,csak nekem máshol laknak a szülők.

DE én elviseltem a hisztit,engedtem,mert imádom...DE nem mindenki ilyen...egy ideig tűri,aztán lehet ugy fogja gondolni,ha már féltékeny vagy,akkor legalább legyen okod is...

2009. szept. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A párom kolis,a lányok albérletesek,este kiutazott hozzájuk.Elmondtam neki azt amit írtam,erre kinyomta a telefont,szóval nem tudom,hogy gondolta a dolgot.Engem nem az zavar,hogy lányokkal dvdzett,hanem,hogy mi sose fogunk ö eltölteni így egy estét suliidőben(ráadásul hófordulónk is volt az nap),mert messze vagyunk,mondhatni,hogy az időre voltam féltékeny amit a lányokkal tölt,nekem pedig nem adatik meg.
2009. szept. 8. 13:48
 6/7 anonim ***** válasza:

egyet árulj el

van értelme a távkapcsolatnak?

nem lenne jobb a közeledben keresni valakit akihez akár minden este hozzábujva alhatsz el?aki ottvan 10 pernyire tőled?

2009. szept. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszadó!Igen,valóban jó lenne,de arról nem tehetek,hogy akit szeretek,nem abban a városban él,ahol én.
2009. szept. 9. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!