Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom 4 év együttlét után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

John Lowery kérdése:

Párom 4 év együttlét után szakított velem. Indokoknak azt hozta fel, hogy ő már nem úgy szeret, hogy más a világnézetünk, és zenét hallgatunk. A 4 évből másfél évet gyakorlatilag éjjel nappal együtt töltöttünk. Lehetséges, hogy levegőre van szüksége?

Figyelt kérdés
Mint minden kapcsolatban, természetesen itt is voltak viták, veszekedések, de azokat még aznap megbeszéltük, és túltettük rajta magunkat. Kérlek segítsetek megoldást találni, mert nagyon szeretem és vissza szeretném kapni Őt!
2011. jan. 19. 09:25
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy sokat jelentett a 4 év, de tovább kell lépned, mert így alakult. A gyerekszobája is mindenkinek sokat jelentett, de egyszer ki kell belőle lépni. Megjegyzem, sokkal jobb, hogy így alakult, mintha kegyelemből melletted maradt volna és pl. 10 év múlva válnátok, amikor már van gyerek is... Mert hogy ő boldog legyen azért te már semmit nem tudsz tenni. Ha olyannak nem vagy jó, amilyen vagy, akkor tökmindegy. Az, hogy egy kapcsolat elmúlik, azt is jelentheti, hogy legalább az egyik fél fejlődött, kinőtt belelő. Ez valószínűleg most ő volt, viszont ez azt jelzi számodra, hogy neked is kellene fejlődnöd. Ehhez pedig jó alkalom egy szakítás, ami után valamennyire új életet kezdhetsz. Szerintem teljesen normális, hogy egy 17 évesen megkezdett kapcsolat nem tart örökké. Olyan korban vagytok, amikor még sokat változtok, és nem vagytok semmiről lemaradva. Azt is mondhatnám: időben szakítottatok. Szóval, fel a fejjel, engedd el!
2011. jan. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:

Ó, nagyon fiatalok vagytok, leszel te még sokszor szerelmes, hidd el, akkor is ha ezt most nem tudod elképzelni. és a legnagyobb hiba amit ilyenkor tehetsz az az, ha könyörögsz. Gondolj bele, ő meghozott egy döntést, biztos sokat gondolkodott rajta, úgy érzi, hogy nem szerelmes beléd, nem akar téged, erre te folyton bizonyítgatod, hogy szereted meg könyörögsz, ez nagyon idegesítő, gondolj arra, ha most egy volt párod akit már nem szeretsz elkezdene könyörögni neked, hogy szeresd...menne? sztem egy idő után idegesítene, és a szánalmasság amúgy sem egy vonzó tulajdonség a másikban, szóval ha nem akarod, hogy ezt lássa bened, legyél büszke, magabiztos, és viselkedj vele közömbösen (de azért kedvesen) ha találkoztok, ne keresd, ne hívd, csak akkor lehet rá esély, hogy elkezdesz neki hiányozni, különben csak mégjobban kiábrándul. Hidd el, tapasztalat! :)

27 N

2011. jan. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
igazad van mindenben! csak nem olyan egyszerű ez, h kezdjek új életet, stb. miatta az összes barátommal felégettem a kapcsolatomat, mert nem szerette őket. mindent megtettem, hogy megfeleljek neki, bár sok mindent sajnos nem... de azt hiszem, hogy összességében nem ezt érdemlem. azt gondolom, hogyha nem a külsőmből van elege, (nem állítom h jól nézek ki, csak azt h szerinte még mindig jóképű vagyok, stb) akkor tudnék változtatni dolgokon, hogy újból szerelmes legyen belém... szerintem. csak egyelőre még esély sincs rá.
2011. jan. 19. 10:24
 14/36 A kérdező kommentje:
ez is igaz, csak marha nehéz megállni, mert sajnos én az érzelmek embere vagyok, és nem mindig tudom megjátszani magam... de hasznos tanács :)
2011. jan. 19. 10:26
 15/36 anonim ***** válasza:
Ezek szerint már nem is jól indult a kapcsolatotok, ha te mindenben meg akartál neki felelni (olyannak nem szeretett, amilyen vagy magadtól?), és még a barátaidat is elhanyagoltad miatta... Pont jó, hogy szakítotok, tanulj belőle sokat!
2011. jan. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
úgy indult az egész, h ő kezdeményezett. eleinte nem igazán érdekelt, viszont 1-2 hónap alatt nagyon belezúgtam. ez azóta erősödött. szerintem a tudat alatt akartam neki megfelelni, mert nem azért romlott meg a barátaimmal a kapcsolat, mert elhatároztam, hogy "nem beszélek velük, mert nem jó arcok". hanem talán az a legjobb szó ere, hogy a lány mellett nem igényeltem a barátaim társaságát. tény, hogy nem is nagyon hagyta volna, h barátkozzam velük.
2011. jan. 19. 10:33
 17/36 anonim ***** válasza:
Persze, nem mondtam én, hogy tudatosan hagytad ott a barátaidat. De szerintem egy jó kapcsolatban a barátságok ha gyengülnek is (mivel kevesebb idő jut rájuk), de megmaradnak. Érdekes, hogy a lány kezdeményezett, aztán a végén már te akarsz neki megfelelni és te könyörögsz, hogy maradjon...
2011. jan. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
igen, tényleg érdekes, ahhoz képest, hogy úgy indultam neki hogy FÚJ... de azt hiszem, hogy ez a szerelem :) lehet hogy hülyeség, de sztem egy kapcsolat arról szól, hogy valamilyen szinten a másiknak megfeleljünk, formálódjunk hozzá, hogy együtt maradhassunk. én ezt az elvet követtem.
2011. jan. 19. 10:38
 19/36 anonim ***** válasza:

Igen, de ez nem tökéletes megfelelést jelent. Csak ha már tudjuk, hogy milyenek vagyunk mi magunk, és tudjuk, miről mondhatunk le és miről nem. És a párunk is tudja mindezt. 17 évesen... hát... aligha.

Egyes nők nagyon jól el tudják ám érni, hogy szerelmessé váljon a célszemély. :)

2011. jan. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy van esély, de nem most.....


Ha menni akar menni fog! De (velem is ez a helyzet), ha úgy akaródik, akkor vissza fog találni hozzád...


Nekem az a tapasztalatom, hogy a nőkre azt mondják, hogy hamarabb érnek meg, ez lehet igaz, de később jönnek rá igazán arra, hogy mire is vágynak. A férfiak szerintem hamarabb rájönnek, hogy kire is vágynak igazán...


Velünk is ez volt. 3-szor jártunk (15, 18, 23 évesen), ő keresett mindig, nem mondom, hogy én nem gondoltam rá soha, de sosem fordult meg a fejemben, h megkeressem. Miután vége lett a legutóbbi kapcsolatomban, megkeresett... találkozgattunk, majd május 1-én összejöttünk (azóta is együtt vagyunk) és én most, 23 évesen jöttem rá, hogy Nekem ilyen férfira, fiúra van szükségem mint ő, ott volt végig a szemem előtt és nem vettem észre... boldogabb vagyok mint valaha... és külsőben is teljesen az ideálom. :) Neki meg mindig is az volt a célja, hogy visszakapjon! (persze voltak más barátnői, de mindenkiben engem keresett) Visszakapott... de most már örökre!


Lehet Veled is megtörténik, de most hagyd elmenni... ha tényleg Te vagy az igazi vissza fog sodródni hozzád!


Fel a fejjel!

2011. jan. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!