Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kívánom egyáltalán a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kívánom egyáltalán a párom. Szeretem őt, de ez már nem szerelem. A megszokás tarthat még minket össze. Meddig működhet így?

Figyelt kérdés
3,5 éve vagyunk együtt, van egy 2 éves kislányunk is. Ő 1éve külföldön dolgozik, 2 havonta jön haza 1-2 hétre. Viszont ez idő alatt teljesen eltávolodtam tőle. Megkapunk anyagilag mindent, kedves, rendes velünk,viszont úgy kommunikálunk, mint a legalább 20 éves házasok. Ha itthon van akkor is max a szüleihez vagy vásárolni megyünk. Nincsenek közös élmények, és hozzá teljesen igénytelenné vált(pl 2 nap után úgy kell rászólni,hogy fürödjön már meg, mert büdös és 2 pofára zabálja az édességet, amitől meghízott nagyon és tiszta pattanás).És még évekig haza sem akar jönni..Ha a szexre kerülne a sor, akkor egyszerűen vagy nem megy vagy hatalmas lelki erő kell hozzá, mert abszolút nem kívánom őt ilyen téren. Mit tegyek? Nem érdekel a pénz, mint embert nagyon szeretem, de se szerelem, se szexuális vágy nincs iránta. Hogy lehet így folytatni?
2011. jan. 19. 10:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hát akkor én azt javaslom hogy várjál még egy picit,aztán meglátod hogy mi lesz,vagy hogyan alakulnak a dolgok!Elvégre még fiatal vagy,de az idő meg csak megy és megy és te attól nem leszel boldogabb!Mégis meddig tervezi hogy kint marad?Vagy egyeltalán miért nem mentetek együtt?

De ezt neked kell érezned hogy fel fog e még lobbani a szerelem,mert azért tenni is kell,de ha ő nem akar,akkor felesleges erőltetni,mert csak boldogtalan leszel.A szex igen is elegedhetetlen,pláne ilyen fiatalon!Én nem hiszek ebbe a mesében hogy szex nélkül is lehet jó kapcsolat,szerintem az egyik összetartó ereje egy kapcsolatnak,az egyik legerösebb!


28/F

2011. jan. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!