Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Elsősorban lányok/nők véleményét várom.

Figyelt kérdés
25 éves férfi vagyok, és nem rég jöttem össze a jelenlegi barátnőmmel. Mostanság folyamatos ba...tat, hogy szőrtelenítsem magam, mert szerinte így igénytelen vagyok. De engem a gondolatától is kiráz a hideg, hogy az arcomon kívül máshol is borotválkozzam. Megjegyzem nem vagyok túlzottan bundás. Őszintén, mi a bánatnak kell manapság egy "igényes" férfinak úgy kinézni mint egy meztelen csiga? Már ott tartunk hogy szakítunk. Tudom, röhejes, és piti dolognak tűnik, de sajnos ettől még a probléma valós. Segítségeteket előre is köszönöm.
2011. jan. 19. 13:25
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Szia

Szerintem már az alap/föleg 25évesen/ , hogy ott lent és honaljadon szörteleníts...

Szerintem.

2011. jan. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
De miért!? Mi az hogy alap!? Azért mert a média, meg a divat ezt diktálja!? Hihetetlen, hogy mivé jfajult a világ!
2011. jan. 19. 13:30
 3/29 anonim ***** válasza:

Hónaljat, fanszőrzetet rövidre vágni (nem csupaszra, mert az nálam is csigaság). Ez OK. A csupaszra borotvált mellkasú, felsőtestű pasiktól kiver a víz. Az én párom elég szőrös, és ettől férfias is az én szememben.

A te tested, a te lelked, ha ápolt vagy, annyi legyen elég.

Ha meg nem, és ennyit számít neki a külsőség, akkor majd talál magának a hölgy mást.

2011. jan. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
*fajult*
2011. jan. 19. 13:31
 5/29 A kérdező kommentje:

Kedves Második hozzászóló!


A fazonírozás rendben. Mondjuk én azt sem csinálom, de ez az én dolgom. Amúgy nem vagyok ápolatlan, slampos, nem veszek fel koszos ruhát, stb. Mégis igénytelennek tart. Ha így folytatja, kiadom az útját, menjen és keressen magának egy másikat, aki szőrtelen. Ennyi...

2011. jan. 19. 13:37
 6/29 anonim válasza:

és a lányoknál is a média diktálja? persze ha mi lennénk szőrösek, minden hapsi rosszul lenne.

szerintem érthető, ha egy nő azt kéri a barátjától (főleg ha normálisan), hogy legalább ott lent és a hónalját szőrtelenítse. nekem sem kell a csupasz mellkas, azt viszont szeretem, ha egy fiú ezen a két tájon szőrtelen. nem szeretem ugyanis, ha szexnél folyton szúr a szőre, főleg ha heves az a szex. :P

és utána inkább a sima hónaljhoz bújok, mint a szőröshöz. nekem ez a véleményem.


az már megint más dolog, hogy néhány fiú a lábát, sőt karját gyantáztatja. na az szerintem is undorító. és az arcszőrzetet is szeretem. csak tényleg azt nem, amit följebb leírtam. :) a barátnőd helyében örülnék, ha azon a két részen sima lennél.

19/L

2011. jan. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Hol van itt a probléma akkor?

Te magad írtad, hogy kiadod az útját, ha nem tetszel neki így.

Megvan oldva akkor a bajod :-) Te magad oldottad meg!

Egyébként meg, én is elvárom, hogy borotvált legyen. De ez persze mindenkinek a saját dolga.

2011. jan. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
0%
Ha ennyit nem vagy képes megtenni érte, nem is szereted. Úgy állítod be ezt az egész dolgot, mintha azt kérte volna, hogy vágd le a kezed. Ha nagyon zavar,h szőrtelen vagy, úgy is visszanő..
2011. jan. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Jézusom,akkor minek jött veled össze,ha szerinte "igénytelen" vagy? Szerintem meg az az igénytelen/életképtelen,aki az evolúciót is megtagadva ,nem bírja feldolgozni,hogy a férfiak szőrösek és széles a váluk a nőknek meg keskeny a csípőjük... Én ott hagytam volna el a francba! Inkább barátnőnélkül,mint egy ilyen "barátnővel"...
2011. jan. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Mi az ,hogy igénytelen vagy,hogy a töködnél van szőröd? Kicsit meleg sztájl lenne azt ott vágdosni!!
2011. jan. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!