Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig ne feküdjek le vele?

Figyelt kérdés
22 vagyok, a barátom 24, pár hete járunk,és még nem feküdtünk le,akkor szeret? Úgy értem,hogy sokat csókolózunk,meg elmegyünk ide-oda,de még nem volt "az". csak petting. Persze már én is nagyon vágyom rá,de azt szeretném hogy szeressen belém,ne használja ki a testemet és dobjon el...ezt hogy kerüljem el? Meddig ne feküdjek le vele?
2011. jan. 19. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Figyelj! A férfiaknak nagyon fontos a testiség! Szerintem ha lefekszel vele és kidob, az csak azért lesz, mert nem vagy jó az ágyban! De minnél jobban húzod, annál később koppansz. Szóval én ezen inkább hamar átesnék!
2011. jan. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Én nem értek egyet az első válaszolónak... ha szeret akkor VÁRNI IS TUD... és megérti hogy miért nem szeretnél ilyen korán lefeküdni
2011. jan. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

előző voltam.

válaszolóval*

lefeküdni vele*

bocs :D

2011. jan. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem este hétig előtt ne csináld!
2011. jan. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A pasiknak fontos a testiség, de egy kicsit lehet várni ha szeretem azt akivel vagyok.

Kérdés szűz vagy e? Ha igen akkor ne kapkodd el.

Amúgy olyan nincs, hogy nem vagy jó az ágyban. Egymáshoz lehet csiszolódni, csak nyitottnak kell lenni a másikra.

2011. jan. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem,nem vagyok szűz
2011. jan. 19. 16:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Pár hét alatt petting? Már ez is gáz szerintem.
2011. jan. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
de már 20on túl vannak. pár hét után már szex is lehet simán, de azt tanácsolom várj vagy 2 hónapot minimum.
2011. jan. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

22 éves nem szűz minek várjon 2 hónapot?

Tegyük fel a lány beleszeret lefeküdnek a fiú kidobja,na ki koppan? A lány,és miér?Mert sokáig húzta és ő járt rosszul..

Figyellj felnőtt nő vagy ne legyél már buta nem kell hónapokig várni(: Ha már petting volt jöhet a sex is. Erre azt szoktam mondani ha csak dugni akar talál rá mást nem pont téged,és nem hetekig vár hanem pl. 20 percet szóval nyugodtan:)

24/L

2011. jan. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!