Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor feküdjek le vele?

Figyelt kérdés
a barátommal 2 hónapja vagyunk együtt. szeretem de minimum 4 hónap után akarok vele lefeküdni. kiváncsi vagyok hogy tllg szeret-e. de ha oda kerülne a sor hogy lefeküdjünk tuti belemennék .és attól félek hogy dobna ha mondjuk már most 2 hónap után lefeküdnénk....Mikor Lenne Itt az Ideje hogy Engedjem? Meg hogy Tudnám Megállni ?
2010. máj. 17. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Miért dobna?
2010. máj. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát a mai pasik kiszámíthatatlanok :/
2010. máj. 17. 22:40
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

a négy hónap a minimum és ne add neki elöbb oda magad

én is pasi vagyok de amelyik csaj odaadta magát azt nem becsültem meg amelyik meg nem azután mindig vágyakoztam :) úgyhogy ne add magad oda

2010. máj. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hányévesvagy kisjányom?!
2010. máj. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

És akkor az itteni válaszokból vonsz egy átlagot? Aztán beírod a naptáradba?


Akkor az én véleményem az, hogy ha azonnal van, azon lehet, hogy elgondolkodik a srác, hogy "ez a lány vajon mindenkivel ilyen könnyen, gyorsan ágyba bújik?". Ha 1-2 hét vagy pláne egy hónap után történik akkor semmi gond, főleg ha mindketten nagyon szeretitek egymást.

Nem látom értelmét hónapokat várni. Nem fogom r*bancnak tartani, ha 2 hét vagy 1 hónap után megteszi. Ha az lenne, akkor az első randin vagy az első együtt töltött éjszakán már tuti megengedte volna.

2010. máj. 18. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem teljesen felesleges 4 hónapig húzni, ha te is akarod nyugodtan lefeküdhetsz vele. Én a legelső nap már ágyba vittem a barátnőm és még mindig eggyüt vagyunk pedig ennek már 1,5 éve. F/20
2010. máj. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Az ÉN eddigi tapasztalataim szerint meg kell várni az 5. randit!!! És min 1 hetet!!! Aztán 1 hónap már szerintem van akinek sok!! Ha túl sokáig halogatod, ráun és azért megy el!!!


De ez attól is függ, hogy milyen gyakran találkoztok meg beszéltek:

- 1-2 naponta találkoztok és min 10 percre elbeszélgettek vagy csók ilyesmi::Ez esetben max 1 hónap!

- heti 2-3x találkoztok, és amikor nem akkor teló meg ami éppen.. meg hogy Ő is keres-e téged...az is 1 hónap

-ha nem beszéltek minden nap akkor 1,5 max


20F

2010. máj. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

most töltöm majd következő hónapban a 17et..

és azért kérdezem mert még szűz vagyok . ciki v. nemciki-ezvan. büszke vagyok egy kicsit magamra hogy nem 14 évesen kötöttem ki az ágyban egy pasival.


hát változó a találkozásunk..de ha találkozunk is akkor mindig vagy hozzánk vagy hozzájuk megyünk és ott 5-6 órát vgyunk együtt " DVD-ézni " szoktunk . ez olyan heti 2-3 találkozás...versenyétől függ


és köszönöm az eddigi válaszaitokat

2010. máj. 18. 22:25
 9/9 anonim ***** válasza:

én már több mint 4 éve vagyok együtt a barátommal és 4 hónap után feküdtem le vele, nem azért, mert előtte nem akartam, csak így alakult...

ha azt gondolod, hogy dobna téged, miután szexeltetek, azt azt jelenti, hogy nem bízol benne és szerintem a bizalom ebben a kérdésben a legfontosabb.

2010. máj. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!