Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha van valakitek, felvállaljátok pl. facebook-on?

Figyelt kérdés

Mert a női ismerőseim fele fel is vállalja h kivel jár, más viszont csak kiírja h kapcsolatban.

Ez érdekelne engem, hogy kb hány százalékuk írja ki kamuból h van valakije.


2011. jan. 19. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Én fiú vagyok. De nincs kint se a barátnőm képe, sem az, hogy kapcsolatban vagyok. Senkinek semmi köze hozzá, főleg a távoli ismerősöknek. A vadidegeneknek meg végképp.

Az ismerős lányoknál egyébként azt látom, hogy azok szokták kamuzni, hogy van valakijük, akik jól néznek ki, és kapnak napi 5-6 randilevelet :)


Bár ugye be lehet állítani a fécbukkot úgy is, hogy senki ne lásson semmit.

2011. jan. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem csak annyi van kiírva facebookon,h kapcsolatban-a párom nincs fent,ezért a neve nem jelenik meg az adatlapomon,de van egy csomó közös kép rólunk,az ismerőseim meg egyébként is tudják,kivel járok
2011. jan. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%

"Senkinek semmi köze hozzá, főleg a távoli ismerősöknek. A vadidegeneknek meg végképp. "


akkor miért jelölted be őket!?vagy miért nem utasítottad el?

nekem be van állítva,h csak az ismerőseim láthassák az adataim,képeim,stb,és elutasítom az ismeretlenek felkérését,meg azokét is,akikkel vmikor egy suliba jártunk,de soha egy szót se beszéltünk,stb

2011. jan. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsóval értek egyet, nekem is alig száz ismerősöm van, mert a legközelebbi barátaimon túl tényleg csak azokat jelölöm vissza, akikkel egyszer beszélő (és jó) viszonyban voltam. Nem kell szeretni a facebook-ot (bár mint minden közösségi oldalt, ezt is a felhasználók teszik olyanná, amilyen), de arra is hülyeség hivatkozni, hogy hát senkinek semmi köze a dolgaimhoz...Egyszerű a képlet: ne regisztrálj, vagy ne jelölj vissza kismillió embert.
2011. jan. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%

Mi az, hogy senkinek semmi köze hozzá? Szerinted a vadidegent érdekli, hogy te kivel vagy kapcsolatban?

Én természetesen névvel felvállalom. Akikhez közelebb állok, azok nyíilván tudják, akikhez pedig kevésbé, azok meg sem nézik.

2011. jan. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!