Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyankor mit teszel, ha tudod, hogy a mostani pasid egy f. asz, de tönkretette életed szerelmével a kapcsolatod, a szerelmed látni se akar, max barátok vagytok?

Figyelt kérdés

Együtt vagy ugyan ezzel a sráccal, aki tönkretett, mert hiszed, hogy jó lesz, de nem jó, ugyanolyan f.asz mint volt, a többit csak megjátszotta. És a szerelmed neki hisz. Tudod hogy szakítani kellene, de ha megteszed, akkor felemészt a bánat, hogy nincs a szerelmed, akivel boldog lennél. Így a másik pasi kicsit enyhít a dolgon, de nem vagy boldog. Tudod, hogy szakítanod kellene, de nem megy, mert az zakatol a fejedben, hogy a másik fiú, akit szeretsz nem szeret, és így, hogy van valakid kicsivel jobb, mint egyedül. De sokszor kibuksz a szerelmed miatt, szeretnéd a fejébe verni, hogy tévedés volt minden, vele akarsz lenni, de ő nem hallgat meg.


Mit teszel, ha felemészt az, hogy nem lehetsz azzal, akivel szeretnél, mert amikor lehettél volna az a másik közbeavatkozott, és ezért a szerelmed csak néha áll szóba veled?


2011. jan. 19. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Ajjajjj


Hát jó nagy szart kavartál magad körül. Amíg ezzel a pasival vagy biztos h jóérzésű férfi nem is fog veled szóba állni. Hagyd el, lássa rajtad az exed, h megváltoztál és ha tényleg igazi volt akkor összejöhettek. Ha nem akkor találhatsz egy másik "életed szerelmét".


27N

2011. jan. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Cleptomaniac ***** válasza:

Enyhít az a tudat a kínodon, hogy az a pasi dug meg éjszakánként, aki tönkretette a kapcsolatodat a szerelmeddel?! Van benned egy kis büszkeség, vagy csak fetrengsz a porban?


Mit tennék? Talán elgondolkodnék, hogy hagynám a sz#rházit a francba, és lehet a szerelmem elgondolkodna. Csak nézd a pasi szemszögéből: a srác bekavart, Te tagadsz, és MÉGIS együtt vagy a sráccal. Te hinnél magadnak? Meghallgatnád azt, aki állítja, hogy szeret, mégis mással van, más iránt mutat szerelmet? Mert így csak szimplán kétszínűnek fog gondolni.

2011. jan. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, azt elfelejtettem, hogy a szerelmemnek 2 hónapig próbáltam bizonyítani, hogy hazudott a srác. Nem sok sikerrel. A december szar hónap nekem, akkor halt meg apum. Összejöttem ezzel a sráccal, 4 évig voltunk együtt, kellett valaki, ne legyek egyedül. Közben bíztam, hogy el tudom felejteni a szerelmem, de nem ment, és ez a srác semmit nem változott, csak pár hónapig megjátszotta.
2011. jan. 19. 18:47
 4/10 anonim ***** válasza:
Én sem hinnék neked a szerelmed helyében, ha a pasid háta mögül bizonygatnád, hogy velem akarsz lenni... az ilyesmi meggyőzőbb egy egyedülálló szájából.
2011. jan. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Na mégegyszer :) Amikor bizonygattam neki hogy szeretem, akkor eszem ágában nem volt összejönni ezzel a sráccal, akkor csak munkaviszony volt köztünk. Decemberben voltam annyira szarul, hogy eltűntem a színről kb, és összejöttem ezzel a sráccal. Szóval nem a háta mögül bizonygattam, hoyg szeretem.
2011. jan. 19. 22:59
 6/10 anonim ***** válasza:
MOST hinnie kellene neked?
2011. jan. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mit értesz most alatt? Jelenleg szakítás és nem szakítás között vagyok a sráccal, de azon kívül semmi olyat nem csináltam, mint amivel a srác vádolt, és Ő elhitte.
2011. jan. 19. 23:30
 8/10 anonim ***** válasza:
Most, hogy kapcsolatban vagy.
2011. jan. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hm... hogy is fogalmazzak... most nem hangoztatom neki, hogy bele vagyok zúgva, mióta ő olyanokat mondott hogy túllépett, meg szeret is meg nem is... most közeli barátjának tart. Szóval most nem kell hinnie, mert nem is tud arról, hogy még mindig szeretem... :S
2011. jan. 20. 00:03
 10/10 anonim ***** válasza:
Az a kicsivel jobb (tegyük fel, hogy ő az egyetlen hímnemű, akiben gondolkozhatsz) szerintem nem éri meg, hogy jutalmazd a tetteiért.
2011. jan. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!