Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már látatlanban utál a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már látatlanban utál a barátom anyja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyok együtt a barátommal, ő már volt nálunk, anyuméknak rettentően tetszik.

Mondta, hogy menjek le én is hozzájuk. Hát én picit félek, mert ez lenne az első szülői találkozó, meg tetszem e majd meg ilyenek. Annyira nagyon nem akarok lemenni. DE!!! Múltkor mondja a barátom, hogy ha majd jössz hozzánk akkor azért ne cicanadrágban gyere le...:O

Mert nekem olyan a stílusom, hogy cicanaci, meg olyan ruha ami takarja a fenekem. Ez természetes. Buliba csak cicanaci, ott nem kell hogy takarjon, de ha megyek valahova, akkor csinibe. Veszek fölé ruhát, arra még egy pulcsi, öv...olyan kis menő sztem. Na de nem ez a lényeg..Hanem ahogy mondta, h azért ha hozzájuk megyek ne cicanaciban:S ...már most az elején...játszam meg magam. De ha nekem az a stílusom? Anyu azt mondja ennyit megtehetek érte, ha ezt kérte...Mert biztos anyukája nem követi a lányos divatot, mert még egy fiútesója van..

Sztem meg az van, hogy az anyja qrvásnak tartja a cicanacit vieslő lányokat, és nem mer úgy bemutatni. Na most akkor így legyen bátorságom lemenni....


2011. jan. 20. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Te miért nem vettél részt a való Világ beszavazó show-ján a naiva kategóriában?
2011. jan. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, egy anyuka már sokkal konzervatívabban gondolkodik mint te. Mindegyik szülő így gondolja, mindegyik félti a gyerekét, és azt szeretné, ha a fiát biztonságban tudja egy olyan lány mellett amelyik hűséges, és csinos, szép...

Az hogy most felveszel egy olyan ruhát, amit általában nem hordasz, még semmit nem jelent. De az első benyomás nagyon fontos. Ha most elmész egy "normális" ruhában, kulturáltan viselkedsz, nem böfögsz az asztalnál, a villát szépen fogod a levest pedig nem szürcsölöd később olyan ruhát veszel fel amilyet akarsz, mert akkor már ismerni fognak, hogy rendes lány vagy.

Amúgy is ki fogsz nőni ebből a korszakodból egyszer, később eszedbe sem fog jutni, hogy ilyen nadrágokban járj, miért ne lehetne már most felvenni olyat, amit majd később is hordani fogsz esetleg? Persze ezt még nehéz átlátni kb 16-17 éves fejjel. De ha fontos neked a srác, tedd meg, mert annál nincs rosszabb, mint egy rossz anyós-, vagy apósjelölt. Ezt már megtapasztaltam, szóval hidd el.

2011. jan. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem utál látatlanban senki, csak a barátod akar segíteni, ne legyenek anyuban elsőre előítéletek.

Ha a találkozó jól sikerül, harmadik alkalommal már mindegy, mit veszel fel, addigra megismernek.


Nem hiszem el, hogy egy fél napot nem lehet kibírni cicanaci nélkül.

Mondjuk én ezt a szót kb. ovis korom óta nem használtam, de mindegy. :S

2011. jan. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nehogy azt mond,hogy nincs farmerod,ami kevésbé szakadt stílusú.Te se örülnél ha beállítana hozzád a fiad egy kihívóan öltözködő csajjal,mert arra rávágják egyből,hogy riherongy ri.banc.Igazán kibírsz 1 napot farmer+pólóban.A melleidet se rakd ki.

18L

2011. jan. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezen a szövegen nem tudtam, hogy sírjak, vagy nevessek.

Kisanyám, ilyen dumát lenyomnál, mikor bemutat a fiam, felőlem jöhetnél kosztümben is, az se segítene rajtad.

Rossz szokásom, hogy nem az öltözék alapján, hanem viselkedés és beszéd, pláne párbeszéd után hozok "ítéletet".


Azért megnézném, ha ilyen cicanaci-csinibe megyek-mi a kur.vás-buliba kilóghat a fenekem stílusban nyomod a konzervatív mamának.

XD

Nagy műsor várható.

2011. jan. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

elég nagy idióta vagy :D


1 napot nem bírsz ki a kedvenc ruhád nélkül, a barátod kedvéért....ha ennyit nem tudsz megtenni akkor mit akarsz egyáltalán? szeretet/megértés/elfogadás? de gondolom te viszont nagyon fel lennél háborodva ha hozzád nem alkalmazkodna valaki! amikor te se tudsz másokhoz...szerintem neked nem kéne ilyen felfogással kapcsolat, csak az hogy b.sszanak minden héten

2011. jan. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nemtom, ne haragudj, de ha az én fiam állitana be egy cicanadrágos csöcskidobós "tükörbenfotózkodós" diszkóspitsával, kivágnám a lakásból... bírj ki egy napot normális öltözékben!
2011. jan. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!