Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon összevesztem barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon összevesztem barátommal. Nagyoncsúnyán. Mondjatok valamit, valami okosságot légyszives nembírom. Egyszerűen nem. Annyira szeretem belebolondúlnék ha elhagyna.9hónapja vagyunk együtt, minden nap, minden este 8 hónapja. Lehet valami megoldás?

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 20:19
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja amúgy 18/L és 20/F
2009. jún. 10. 20:19
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki egy smst: Őrülten Szeretlek.
2009. jún. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

attól függ h min vesztetek össze, ki volt inkább a hibás, stb. de gyanítom h te vagy a ludas, ha te félsz tőle h elhagy. ilyenkor az segít, ha mindent megbeszéltek, nyugodtan. tudod, a kétirányú kommunikáció, anélkül nem működik egy kapcsolat se.

üljetek le és beszéljétek meg, ki miért viselkedett úgy a múltkor, mi hozta ki ezt belőle, ha vannak gyenge pontok a kapcsolatban, vagy olyan dolog, amelyek a másik félnek nem jönnek be akkor kompromisszumra jutni. de ha nagyon ki van akadva, szerintem azért várd meg amíg egy kicsit lehiggad.

2009. jún. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
És ki haragszik jobban a másikra? Nyugi, én is vesztem már össze a barátommal, lassan egy éve járunk, és hát volt már sok heves vitánk. Ilyenkor hagyjatok időt egymásnak, megnyugszotok, gondolkodtok, és majd ha hiányoztok egymásnak és találkoztok megbeszélitek. Nem olyan nagy tragédia ez, mindent meglehet beszélni (a megbocsátható vétségeken belül) Szóval szerintem tuti kibékültök, hiszen szeretitek egymást!:) Minden jót!
2009. jún. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy máskor jobban átkéne gondolnod h mit mondasz...a apsik nagyon hisztérikusak...vigyázz velük...

Én azt értem és tudom, hogy nagyon szar haragban állni vele...de úgy gondolom, hogy nem neki kéne megkeresnie téged azzal, hogy bocsánat? miért neked kell lesüllyedned hozzá amikor ő is felvonszolhatná magát a te madasságodba?

Sok sikert:)

2009. jún. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Valami részletet elmondanál? Lehet, hogy olyan, hogy nem elég egy sms. Lehet, hogy csak te reagáltad túl... Mi azt honnan tudhatjuk?
2009. jún. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!