Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » HOgy tudok közeledni ahhoz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HOgy tudok közeledni ahhoz a sráchoz aki az osztályban tetszik?

Figyelt kérdés

gimisek vagyunk én 16/L vagyok és van egy osztálytársam de sajnos nagyon kevés órán vagyunk együtt mert szinte minden tantárgyból más csoportba kerültünk vagy haladó vagy kezdő stb.

egy átlagos srác végül is.. még nem halottam sok mindenkitől hogy neki bejönne szval nem is gondolom ezért róla hogy az iskolában olyan népszerű lenne azt tudom hogy a haverja az iskola menő csávója és együtt nagyon sokat buliznak meg minden.

valami tanácsot tudtok adni mivel mutathatom ki hogy nekem több mint barátság a kapcsolatunk..

végül-is elég jó viszonyban vagyunk szoktunk beszélgetni meg sokszor hülyeségből rámászunk egymásra szval sztm nem undorodik tőlem vagy nem tudom ezt hogy mondjam :D


2011. jan. 20. 19:04
 1/1 anonim ***** válasza:
tapizd még ennél is többet :D
2011. jan. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!