Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás okai? mi volt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás okai? mi volt az oka, amiért szétmentetek a párotokkal?

Figyelt kérdés
pl bújós volt,te nem,csókolózni nem szeretett,stb.
2011. jan. 20. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
egy 3-ik fél
2011. jan. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Beköpte, hogy őt még mindig felkavarja az előző.

Azonnal szakítottam vele. Nem leszek a játéka..

2011. jan. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
előző te aztán értelmes vagy... szép kis társ
2011. jan. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hm
2011. jan. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

77%-nak

Szerinted mit kellett volna tennem?

Hallhassam, hogy ő még mennyire nem tudja, hogy mit érez iránta? Várjak, hogy mikor zúg belém?

Vagy gondolkozzam azon, hogy kire gondol miközben engem csókol...

Szerinted?

2011. jan. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert 20 évesen nem volt félmilliós fizetésem, házam és kocsim, nem úgy mint a 40 éves csókának.
2011. jan. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Mentifantezsvér ***** válasza:
nem ismertem amikor elkezdtünk járni és amikor megismertem úgy döntöttem ennyi elág volt belőle egy életre...kb 1 v 2 hét volt az egész...azóta is rosszba vagyunk.
2011. jan. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hát ahol van harmadik fél ott már alapból gond van a kapcsolattal

sose a harmadik fél a hibás

ahol őszinteség van és érzelmekkel teli kapcsolat, ott a helye a bizalomnak, a megértésnek, az a kapcsolat semmiben sem szenved hiányt, és kölcsönösen őszinték vagytok és

mindent meg próbáltok adni a társatoknak és ott a tisztelet is, akkor együtt oldjátok meg a gondokat, mindenről tudtok beszélni, van ragaszkodás, ott nincs helye megcsalásnak, flörtölgetésnek, harmadik fél miatti elhagyásnak akár az ex az akár más

2011. jan. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!