Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire számít egy kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít egy kapcsolatban a pénz?

Figyelt kérdés

Helyzet tömören a következő. Hónapok óta ismerkedem egy lánnyal, nagyon jó fej aranyos, szép okos tehát a legjobb amit férfi kívánhat. Ugyanakkor ahogy kezdem megismerni egyre jobban kezd számomra nyilvánvaló lenni hogy anyagiakat tekintve nagyon nagyok a különbségek közöttünk.

Ő 19 éves szüleivel él, tele vannak pénzel autója van szóval megvan mindene. Ugyanakkor ezzelszemben én egyedül élek sokat dolgozom és alig van pénzem:S... És engem borzasztóan zavar ez a szitu mert ő szerintem felsem fogja milyen nehéz így. Egyébbként ez még nem került szóba közöttünk. De nem tudom mi legyen. Mennyire lehet életképes így egy kapcsolat? Félek hogy mivel megszokta hogy megvan neki mindene, így én nem tudnám azt megadni neki mint amihez szokva van. ÉS nem tudom hogy egy ilyen kapcsolat vajon mennyire lenne életképes. Engem nagyon zavar... mert nagyon máshonnan jöttünk mindketten és mások a családi háttereink én dolgozom 2 helyen alig van szabadidőm plusz még tanulok is. Ő meg tanul még és még évekig fog és tele van pénzel mindene megvan, nem tudom hogy ő mennyire tudná megérteni az én gondolkodás módomat az én néző pontjaimat stb...

Normális hogy emiatt én kevesebbnek érzem magamat vele szemben?:S

Én 20 F


2011. jan. 20. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem eggyantalán nem ciki a mai világban!! És ha igazán szeret nem törődik azzal hogy neked menyi pénzed van. Ha neki ez baj akkor nem is szeret igazán. Ha ez van akkor keress olyan aki nem azért szeret amid van hanem azért aki vagy:] De beszélj vele és akkor kiderül hogy áll hozzá:)
2011. jan. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi pont fordított helyzetben vagyunk, nekem nincs is saját keresetem, még 5 évig nem is lesz, és utána se túl sok... A barátom is tanul még, de megvan mindene. Általában miattam nem tudunk elmenni helyekre, (pl. közösen 1 hétre nyaralni), mert nem bírom kifizetni. De nézd, itt a fordított kérdés (jómódú fiúval), oda már leírtam kifejtve a helyzetünket: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

Szerintem ha 2 ember szereti egymást, akkor az anyagiak a legkevésbé sem okoznak gondot. :) 20/L

2011. jan. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Tudom hogy manapság fura világot élünk, de engem roppantúl fusztrál ez a szitu...:S
2011. jan. 21. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!