Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Segítseket!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Segítseket! Nagyon szomorú vagyok! Most mitcsináljak?

Figyelt kérdés
külföldön élek és ebben az évben egy új suliba kezdtem el járni és nagyon megtettszett egy fiú, vagyis enyhén beleszerettem de nem is annyira ismerem és szemezgetünk meg ilyenek és, volt barátnője még év elején de nem rég szakítottak hála istennek, és hát azt kell mondjam hogy nem nagyon vannak barátaim mert hát ugye elég nehéz most így itt külföldön, de van egy fiú aki ismeri ezt a fiút hogy ez a fiú aki nekem tettszik ,nem szereti a KÜLFÖLDI LÁNYOKAT :S :S és már vagy 2napja sírok nem tudom mitcsináljak vagy mitis gondoljak :(( azabaj hogy elfelejteni se tudom :S Szerintetek most mit kéne csináljak ?
2011. jan. 21. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha csak azért nem szeret, mert külföldi vagy, akkor hagyd a francba.

Kérdezzz rá, hogy annyi-e a baja veled szeintem.

2011. jan. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 lavieenrose ***** válasza:
Azt mondod h nem nagyon ismered, próbáld megismerni, legyetek jóban...és ha megismered lehet h már anniyra nem fog tetszeni, vagy épp neki fogsz megtetszeni ha megismer...és akkor már nem fog az számítnai h valaki külföldi-e vagy sem.
2011. jan. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem biztos h nem szereti a külföldieket lehet h a másik srác csak kitalálta egyébként meg te megváltoztathatod a véleményét a külföldiekről csak légy vele kedves és barátságos mikor megszólítod
2011. jan. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért ha hozzádvaló lenne, vagy tetszenél neki igazán kezdetnek, akkor nem nagyon érdekelné, hogy külföldi vagy-e vagy nem. Ha ez valakinél ennyire számít, az régen rossz. Emiatt ne aggódj!
2011. jan. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak nem csípi az akcentust.
2011. jan. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szemezgetünk elhiszem hogy ilyen pakisztániakról meg van a véleménye mert nekem is :D úgyhogy lehet hogy tettszek neki mert én más vagyok a szemében de nem tudom :) KÖSZI A VÁLASZOKAT :)
2011. jan. 21. 17:00
 7/8 daeved válasza:
honosíttasd magad
2011. jan. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szilvás buktát mert azt szeretem.
2011. júl. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!