Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek a barátomnak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátomnak egy éves alkalomra? (egy éve vagyunk együtt)

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 15:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem lepd meg inkább a kedvenc kajájával, sütijével. Azzal tuti leveszed a lábáról. Vagy szexi fehérnemű neked, had keresse meg rajtad a meglepit. :-)
2009. febr. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem süss neki sütit, van egy nagyon egyszerű receptem, még ovisok is meg tudják csinálni, és nagyon finom.


De olvass vissza, nagyon sokan kérdeztek már hasonlót.ű


Utána pedig kimozdulhattok valamerre, az többet ér minden ajándéktárgynál, és mindig emlékezni fogtok rá.


Mi most go-cartozni megyünk, és úgy ott fogom hagyni a barátomat, mint a huzat, pedig neki már régóta van motorjogsija:P

2009. febr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
igazatok van,csak azér mégis szeretnék olyat ami memarad és ha ránéz akkor én jutok eszébe,én mondjuk ezüst gyűrűre gondoltam és bele gravíroztatnám vagy a nevünket vagy a nevünk kezdőbetüjét +mellé a dátumot amikor összejöttünk! ez jó?
2009. febr. 3. 16:09
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem rossz ötlet!Bár a virág mellette az tuti lenne!Pl rózsa az szerintem alap!
2009. febr. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
srácnak róózsa???
2009. febr. 3. 16:17
 6/11 anonim ***** válasza:
hát ebben egyetértek rózsát ne vegyél:)amúgy én is most leszek a barátommal 1 éves pár nap múlva és nemtom mit vegyek csináljak neki..
2009. febr. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
jah csak az a gond h sütit nemtok neki sütni mert ő jobbat süt mint én :)...karácsonykor szülinapomra is ő csinálta a tortát szal....ő jobban főz is mint én és mindene meg van ez igy nehéz...
2009. febr. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bocs félreértettem,de ha fiúról van szó akkor a gyűrű se jöhet szóba szerintem!Ez a fiúk dolga hogy adják a lánynak...
2009. febr. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szerintem a gyűrű ilyen téren "semlegesnek" mondható.. Én is vettem már a barátomnak és nagyon örült neki :) Am. sztem is jó ötlet a gyűrű.. szép, maradandó, látod azért utólag is h tetszik-e neki, stb :) sztem.
2009. febr. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,szerintem marad a gyűrű meg talán összeszerkesztem az összes képet ami egy év alatt készült rólunk és belerakom fényképkeretbe:) talán örülni fog neki
2009. febr. 3. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!