Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen, létezhet?

Figyelt kérdés

Volt egy kapcsolatotok ami 1-2évig tartott csak, mivel nem sűrűn találkoztatok így az érzések elhalványultak, majd végül elmúlt a szerelem és szakítás lett részedről. Teltet múltak a hónapok, éltétek életeteket külön, ki így ki úgy.

Erre lennék kíváncsi, Voltatok már úgy hogy a volt párotok látványától újra éreztél valamit vonzalmat iránta? Lett belőle valami vagy hagytad a fenébe esetleg már az elején hidegen hagyott az érzés és végül elmúlt újra?

Kérlek írjatok, ha olvassátok és történt veletek ilyen.

Csupán csak kíváncsi vagyok.


2011. jan. 21. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, velem így volt. Mivel nem sokszor tudtam találkozni a barátnőmmel, ezért egyre többet veszekedtünk, és én őgy gondoltam, hogy minden az ő hibája. A lelkem mélyén tudtam persze, hogy nem, de abban a helyzetben csak őt tudtam hibáztatni. Nagy kár volt. Úgy éreztem, elmúlt a szerelem, pedig csak a kevés találkozás, a sok veszekedés, és a tél(mert ez télen volt:)) megtette a hatását. De valójában nagyon szerettem a barátnőmet, és csak azért nem éreztem a szerelmet iránta, mert magam is összezavarodtam. Szakítottam vele, azt mondtam neki, nem vagyok szerelmes. Ez volt életem legnagyobb baklövése. Az a lány, aki a nagy Ő lett volna, akivel szívesen leéltem volna az életem, és aki nagyon szép volt. Még most is szerelmes vagyok belé, pedig ez már vagy 5 éve volt. Nagyon bánom, mert akárhányszor látom, sírni támad kedvem. Borzasztó, hogy az én pillanatnyi hülyeségem miatt lett szakítás, és azóta is emiatt rágódok. Nem tudok normális életet élni.
2011. jan. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha szeretted, persze, hogy megdobogtatja a szívedet! Nekem olyankor egyből beugrik, hogy azért nem véletlenül lett vége... de pl. egy kávé mellett elbeszélgethetnénk - és olyankor beugrik, hogy az már valaminek a kezdete lenne. Nem hiszek abban, hogy ami egyszer befulladt, másodszorra működhet. Viszont konkrétan, mikor váltam, igen, megkerestem a volt vőlegényemet. Én is tudtam, hogy nem működne, de akkor úgy éreztem az, hogy neki még mindig én vagyok a nagy Ő, sokat számít mindkettőnknek. Semmi nem lett belőle - és jobb is így.
2011. jan. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17:31 17:30-nak: elegyedj szóba vele! Beszélgessetek! Teremts alkalmat, hogy elmondhasd neki! Ha hülyét csinálnál magadból - ezt ugye nem tudhatjuk - akkor legalább már tudni fogod, hogy nincs esély, ezt elcseszted, és lépj tovább! Fájni fog nagyon, de én akkor is ezt tenném. Szerintem ha legalább elmondhatnád neki, megkönnyebbülnél (azért készülj fel, lehet, hogy hülyét csinálsz magadból).
2011. jan. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rengeteg ember mondja azt hogy nem jó újrakezdeni egy régebbi kapcsolatot, de te 17:35 mért vélekedsz így?
2011. jan. 21. 17:52
 5/7 anonim ***** válasza:

A vonzalom 2 ember között szerintem elég lassan múlik, ha egyáltalán múlik, főleg ha sokáig együtt voltak és nem csúnyán durva kiábrándulással ér véget. Ezért persze, hogy egy egy újabb találkozás fel tud hozni régi dolgokat. Én jóba vagyok néhány exemmel, de eleinte mindegyiknél előfordult ez, mikor újra találkozgatni kezdtünk, mint barátok.

Újrakezdeni szerintem azért nincs értelme, mert feljönnének a régi sérelmek, hibák, újabb veszekedések lennének belőlük. Lehetetlen teljesen elfelejteni mindent, ami volt és új, tiszta lappal kezdeni egy régebben már elkezdett dolgot. Kivételek persze lehetnek, de nálam egy ex, maximum egy elkeseredett kaland lehet, nem komoly döntés.

2011. jan. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

18:14

Teljesen igazad van. Viszont nézzük most máshogy.

Ha új kapcsolatot kezdünk, mint a két félnél tökéleresen indul majd előjönnek az egymásba látott hibák, veszekedések lesznek ezáltal, de a kapcsolatuk megmarad és kitart még több éveken át majd ügye házasság, gyerekek és a szokásos szerelem elmúlt, megszokás gyanánt lesznek együtt. Hogy sikerül ez nekik? Ők miért nem tudtak szakítani és keresni mást mondvá lesz "jobb" pedig azt ott van az orra előtt ügye.

Na meg ügye azért vannak olyan példák is, szakítás után újra egymásra találtak. Ők hogy csinálták? vagy inkább mi volt meg mindkét emberben?

2011. jan. 21. 18:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, volt ilyen. 3 évig alig-alig futottunk össze, csak szereplések alkalmával, akkor is egy "szia!hogy vagy?" erejéig. Aztán újra összejöttünk...fél évig voltunk együtt.
2011. jan. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!