Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bevállalnátok olyan kockázatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevállalnátok olyan kockázatot, ami évek múlva derülhet ki és biztos a végéhez vezet a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

de ha nem vállaljátok be, örökre bennetek marad, hogy mi lett volna, ha.....-ez oltári nagyon elgondolkodtat engem!


ugyanis a barátom eljegyzésemre készül, viszont nekem tetszik egy haverja, akivel vagy 2 évente találkoznak, és a haver nem tudja, hogy vele járok


mondhatni majdhogynem úgy járok vele, hogy nem tudom ő e a nagy ő, mert nem próbáltam még ki valakivel, hogy legyen viszonyitási alapom, és a barátomban vannak olyan nagy hibák, amiket nem tudom életem végéig lenyeljek, vagy kockáztassak?


a haverjával olyan ritkán találkoznak, hogy legutoljára 2 éve volt, de tartanak telos kapcsit néha hogy tényleg lenne vagy 1-2 év hogy kiderülne randiztam vele


ki, hogyan gondolkodik?


2011. jan. 22. 10:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Légy őszinte mind2-vel és ha úgy érzed, nem vagy biztos abban, hogy jó ötlet ez az eljegyzés, akkor gyorsan állítsd le és inkább próbáld meg mással.
2011. jan. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

köszi a választ

ha őszinte lennék a barátommal, helyből kidobna....

2011. jan. 22. 10:51
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj bele az eljegyzésbe, mert előbb-utóbb válással végződik, ne hülyitsd a pasid miközben másra vágysz, mert ennek úgysem lesz jó vége, gondolj bele ha forditott helyzet lenne, neked mennyire esne jól?
2011. jan. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

nem hülyitem

én szeretem csak sokat szenvedek mellette

és nem tudom mással jobb lenne, vagy mással se lenne jobb?


nem tudom megszokjak, vagy megszökjek?


mi alapján döntsek egyáltalán, ha megsem próbálom mással?

akkor kockáztassam az életemet, hogy örökké ez maradjon?


nem tudom egyáltalán mit tegyek!

2011. jan. 22. 11:30
 5/27 A kérdező kommentje:

és a párom kitért olyanra, hogy örül, hogy sokáig ismerkedtünk

ez jelenti azt, hogy ő a kapcs elején kipróbált már sokmindenkit és biztos a dolgában.


de vajon miért is fordult ez meg benne? mert ő is bizonytalan volt, csak ő meg tudta magának válaszolni


én akkor biztos voltam őbenne, hogy akarom


de amióta kiismertem, már nem vagyok olyan biztos, hogy nekem ez kell életem végéig

de mindenhol vannak bajok alapon, gőzöm sincs akarjak e mást, vagy cseberből veder lenne e, vagy határtalan boldogság

2011. jan. 22. 11:35
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát csak azért, mert "mi van ha nem jön jobb" alapon inkább nem kéne vele lenned. Nem azért kell valakivel együtt lenni, mert ha nincs ló, jó a szamár is, ha nem ha igazán szereted. Ha meg nem, akkor hagyd békén...
2011. jan. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzőekkel, nem kéne igent mondanod neki. Ha ennyire világosan megfogalmazod, hogy mással is ki akarod próbálni, akkor rajta. Minél előbb lépsz ki a kapcsolatból, annál könnyebb a dolog, "addig kell a nehéz dolgokat megcselekedni, amíg még könnyűek". Tudom, most sem könnyű, de ha összeházasodtok és éveken át rágódsz azon, hogy mással mi lett volna, sokkal rosszabb lesz az életed. És véleményem szerint ezen nem segít az sem, ha titokban randiznál a másik pasival, mert az nem lenne egészséges kapcsolat, nem lenne méltó a kettőt egymással összevetni.
2011. jan. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
adjam fel a biztosat a bizonytalanért....?
2011. jan. 22. 14:26
 9/27 anonim ***** válasza:
Igen
2011. jan. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Ha keresgélnék, még a házasság előtt tenném, és észben tartanám, hogy a haver nem ígért közös jövőt...
2011. jan. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!