Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bevállalnátok olyan kockázatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevállalnátok olyan kockázatot, ami évek múlva derülhet ki és biztos a végéhez vezet a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

de ha nem vállaljátok be, örökre bennetek marad, hogy mi lett volna, ha.....-ez oltári nagyon elgondolkodtat engem!


ugyanis a barátom eljegyzésemre készül, viszont nekem tetszik egy haverja, akivel vagy 2 évente találkoznak, és a haver nem tudja, hogy vele járok


mondhatni majdhogynem úgy járok vele, hogy nem tudom ő e a nagy ő, mert nem próbáltam még ki valakivel, hogy legyen viszonyitási alapom, és a barátomban vannak olyan nagy hibák, amiket nem tudom életem végéig lenyeljek, vagy kockáztassak?


a haverjával olyan ritkán találkoznak, hogy legutoljára 2 éve volt, de tartanak telos kapcsit néha hogy tényleg lenne vagy 1-2 év hogy kiderülne randiztam vele


ki, hogyan gondolkodik?


2011. jan. 22. 10:13
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

az a haver 100%-osan komoly kapcsolatot keres, szóval az igazit várja

már helótja van a sok kútba esett kapcsolattól.

szóval rá is komolyan számíthatnék, HA úgy alakul persze.


azt nem tudom nekem kellene e ő, mivel nem ismerem.

a barátomat ismerem, tudom mi a hibája, azt nem tudom csak, hogy ezzel megtanuljak együtt élni vagy nem


mert természetes, ha igent mondok, úgy is fogok hozzá állni, hogy magamnak köszönhetem az egészet, tehát ne keseregjek később


csak ha a haverba nem leszek szerelmes soha?

és megbánom ezt az egészet? hogy leléptem?


akkor hogy lesz tiszta a lelkiismeretem magam előtt?


tehát kellene nyugtató válasz erre is, meg arra a lépésre is

pl ha hozzámegyek: erre megnyugtató válasz: amit nem tudunk, nem fáj.

ha kockáztatok arra megnyugtatás: legalább kipróbáltam

ha elhagyom(amit javasoltok): arra megnyugtatás?????

2011. jan. 22. 18:32
 12/27 anonim ***** válasza:
Hogy úgysem lennél boldog egy házasságban, amíg kalandozhatnékod van.
2011. jan. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

a házassággal nem lenne kalandozhatnékom

mivel eleve úgy mennék bele, hogy döntöttem a párom mellett


most a döntési folyamatban vagyok


és határozatlan

2011. jan. 22. 20:30
 14/27 anonim ***** válasza:
Akkor menj bele a házasságba és mellette majd sóvárogj más pasik után, hogy vajon milyen lenne mással, ez a legjobb megoldás. Amúgy hány éves is vagy? ne légy már ennyire bizonytalan, gyorsan kell dönteni, jó döntést határozottan kell meghozni. Én a helyedben lemondanám az eljegyzést és mással is kipróbálnám, ha meg utána nem jönne össze akkor vagy singli lesz a férjjelölt és újra összejöttök ha egymásnak vagytok teremtve vagy ha nem egyedül maradsz és kiéled magad, hidd el előbbutóbb mindenkinek eljön az igazi
2011. jan. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

29 éves vagyok

innen a nagy határozatlanság

és egy kérdés:

van aki úgy megy férjhez, hogy kiismerte teljesen és tökéletesnek gondolja a párját?

vagy mindenki "nyel" egyet?

2011. jan. 22. 21:32
 16/27 anonim ***** válasza:

Miért akarod lenyelni a pasi hibáját mikor lehet akadna jobb is csak nem adtál esélyt magadnak? 29 évesen szerintem még nem maradtál le semmiről. Én mégcsak 22 éves vagyok de sosem tudnék kételyek közt hozzámenni valakihez ha nem vagyok 1000%ig biztos benne hogy vele akarnám leélni az egész életem, az sem érdekelne ha 40évesen is singli lennék.

Itt követik el a legtöbb hibát az emberek többsége, hozzámennek valakihez csak azért hogy ne legyenek egyedül és nehogy lemaradjanak valamiről, kérdem én ennek mi értelme van?jön majd a gyerek, mert ugyebár az is hozzátartozik a házassághoz, aztán ő fogja megsinyleni az egészet, végig kell nézze a rossz házasságot, legrosszabb esetben egy életen át, vagy a válást mert a szülők együtt nem boldogok.Ezt szeretnéd?Ne haragudj de nem viselkedsz felnőtt ember módjára, ne vedd rossz néven ezeket a szavakat, de NAGYON NAGY butaságot fogsz elkövetni ha hozzámész a párodhoz

2011. jan. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

még mindig a legjobbnak az "A" tervet látom

kockáztatni, megnézni a haverját, beszélgetni

és ha nem jön be, elfogadni ami adatott, örömmel és stb.


és reménykedni, hogy titok marad mindig

2011. jan. 22. 23:41
 18/27 anonim ***** válasza:
S ha kiderül? vagy lehet a pasid próbára akar tenni
2011. jan. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

a próba kizárva, ha tudná, már akkora balhé lenne belőle, hogy nem élném túl. az indulatait nem tudja magában tartani soha.

ha később derül ki, akkor később lesz mégnagyobb balhé és vége.

hát pont ezt a dilemmát akarja elérni az eljegyzéssel

hogy megfogjon. és fel is út, le is út

de egy rafinált, számitó ember....

2011. jan. 22. 23:50
 20/27 anonim ***** válasza:
Összebeszélt a két pasi, próbára akar tenni a párod még házasság előtt, ne dölj be ennek, inkább mással próbáld meg
2011. jan. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!