Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a legjobb valentín napi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb valentín napi ajándék?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 13:15
1 2
 1/14 nielindi ***** válasza:
44%
semmi. egy hülye "ünnep" ami nyugatrol bejött. értelme sincs. akit szeretek nem csak valentin napon szeretem. és azért mert valaki kitalálta, behozta Mo-ra, nem fogok vackokat venni senkinek.
2011. jan. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Fiúnak vagy lánynak? Én lány vagyok és szinte mindig plüssöt meg csokit vagy parfümöt kaptam! De a legjobban annak örülök ha a barátommal lehetek! (és ha szexelünk)
2011. jan. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nekem az lenne,ha láthatnám,érezhetném,és szerethetném(és persze ez oda-vissza működne)...ennél nagyobb ajándék nekem nem kéne!!
2011. jan. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
semmi, nem csak ezen a napon kell szeretni a másikat és megajándékozni, a hétköznapokban is ugyanúgy, pl én nagyon sűrűn kedveskedek a vőlegényemnek süteménnyel, egyéb aprósággal, edzés után jó meleg teával stb, de van hogy mindennap, ez egy hülye "ünnep" felesleges, ráadásul próbálják az embereket lehúzni, a jó drága virágokkal meg szívecskés plüssmackókkal 21/L
2011. jan. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

én meg mondtam a páromnak(férfi) , hogy egy rommantikus estét szeretnék vele tölteni valentin napon. :)


Amúgy, tényleg egy hülye, értelmetlen ünnep...

2011. jan. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A pasimnak lenne :) nagyon szeretjük egymást és nem csak akkor ajándékozunk mikor van egy ilyen "hülye" ünnep :)A romantikus vacsora éjszaka az meglesz csak mellé valami jelképes ajándékot szerettem volna :)
2011. jan. 23. 11:14
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
LOVE zseton!
2011. jan. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
www.coloringbubbles.hu , ♥ menü alatt, ötletes apróságok, (pici) valentin falmatricák, amit akár a tükörre is ragaszthatsz. Jól mutat, kifejező és nem túl elcsépelt.
2011. jan. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2011. jan. 29. 14:32
 10/14 anonim ***** válasza:

az elso valaszadonak uzenem, hogy a Valentin nap NEM nyugatrol jott be, hanem eppen keletrol, ugyan is egy pogany unnep. De persze nem is varok el sokat toled, ugy is csak egy paraszt tapos vagy. Maskulonben nem ertem, hogy miert nem lehet normalisan valaszolni valakinek a kerdesere, elvegre azert van ez az oldal.


A kerdezonek pedog uzenem, hogy ha beirod a google-be, hogy "Valantinnapi ajandekok", akkor rengeteg otletet kiad, ami kozul kivalaszthatod a legjobbat!

2011. febr. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!