Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a legjobb ajándék Valentin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb ajándék Valentin napra egy két hetes kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Két hete járok egy sráccal, nagyon aranyos és kedves, imádok vele lenni! Szeretnék neki valamit adni Valentin napra,de nem tudom mi lenne a legmegfelelőbb így két hét után. Valami csekélységre gondoltam,amivel éreztetem vele, hogy fontos számomra. Segitsetek (: Köszi (:
2011. febr. 8. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
szív alakú képkeret.
2011. febr. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csoki, és egy kedves képeslap amibe te írsz valamit.
2011. febr. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
SEMMI
2011. febr. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
sex...
2011. febr. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na ilyeneknek van kitalálva a Valentin nap. Akik a giccs vásárlással akarják be bizonyítani a nagy szerelmüket. Két hét után. Fantáziátlan, szánalmas emberek vannak.
2013. júl. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 GamerBro válasza:
Dildo, még akár te is használhatod majd.
2018. júl. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!