Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nyugodtan tudtok aludni így is?

Figyelt kérdés

Nemrég megtörtént velem a következő: Csaptam egy csajnak a szelet.A lány elég éretten gondolkodott, be is vettem azt hogy nem akar senkivel sem kapcsolatot.

Most ,kb 2 hét után úgy néz ki hogy össze fog jönni egy másik sráccal.

Miért hazudott nekem?Tudta hogy nem sértődöm meg ha megmondja kerek perec, hogy minden oké,csak pont én nem kellek neki.Értékelem az őszinteséget.Viszont a hazugságot nagyon rühellem.

Tehát ő nyilván telibe leszar, az lenne a kérdésem, hogy ilyet minden lány csinál?


2011. júl. 15. 01:06
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nemfog tudni aludni főleg hogy pont leszarja mi van veled ahogy te is leszarod mi van vele...
2011. júl. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
Én speciel nem, de attól is függ szerintem, hogy a pasi hogyan néz ki, vagy milyen, ha megtudja a fájó igazság.
2011. júl. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon jól fogok aludni attól még, hogy egy számomra ismeretlen lány átvert egy számomra ismeretlen srácot...

Egyébként lehet, hogy tényleg úgy gondolta, hogy nem akar komoly kapcsolatot, de a másik sráctól megmozdult valami benne, és innentől nem tudott ragaszkodni az elveihez.

2011. júl. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
2 hét alatt nem változhatott meg a véleménye?
2011. júl. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy ha a kedves válaszoló hölgyek csináltak már ilyet, tehát tök feleslegesen átbasztak egy srácot,akkor aztán nyugodt volt e a lelkiismeretük...
2011. júl. 15. 01:13
 6/34 A kérdező kommentje:
kerekitettem, 10 nap :)
2011. júl. 15. 01:14
 7/34 A kérdező kommentje:
első hozzászólónak: Én nem szarom le őt, nem értem ezt miből következtetted le, ellenkezőleg hogy ő leszar,abban pedig szinte biztos vagyok.
2011. júl. 15. 01:15
 8/34 anonim ***** válasza:
Irhatok ide attól még hogy meleg vagyok? vagy inkább ne?
2011. júl. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Egyetértek az egyik előttem válaszolóval. Volt olyan időszakom, hogy nem akartam komoly kapcsolatot. Közben megismertem egy srácot, és ezt mondtam is neki. Igazából visszagondolva, lehet azért is voltam vele ilyen határozott, mert nem mozgatott meg benne semmi. Ugyanis pár hétre rá megismertem egy másikat, akibe egyszerűen belehabarodtam. Ez kiszámíthatatlan dolog. Meg is változhat a hozzáállása...akár 10 nap alatt is. Persze ehhez olyan srácot kell találnia, akiért oda-vissza tud lenni, és felrúgni az addig mondottakat. Ez nem hazugság, ez semmi, ilyen az élet egyszerűen...
2011. júl. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

10 nap alatt nem változhatott a véleménye?

Most jobb? :P


Amúgy igen, valószínűleg teljesen nyugodtan tudnék aludni, ha annyira sem érdekelt az illető, hogy őszinte legyek vele. De nem emlékszem rá, hogy csináltam volna ilyet.

Viszont olyat már csináltam, hogy tényleg nem akartam kapcsolatot, egészen addig, míg nem jött valaki, akitől hirtelen megváltozott a véleményem. Akkor sem bárkivel, hanem azzal a bizonyos valakivel. Talán ez a lány is így járt.

2011. júl. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!