Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet valakivel ugy járni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valakivel ugy járni hogy kozbe mást szeretsz?

Figyelt kérdés

Osszejottem egy sraccal,akit meg nem szeretek csak baratilag.2 napja vagyunk egyutt..Es rajottem hogy en meg mindig a regi baratomat szeretem akivel 1 honapja szakitottunk azert mert mikozben velem jart osszejott valaki massal.

Es aznap delutan mikor osszejottem a mostani baratommal.lattam oket kettesben es nagyon felzaklatott.:S

Es a regi baratom a mostani baratomon bosszuskodik es jopofizik neki pedig ki nem allhatjak egymast.

Egyszeruen engem a mai napig ugy hiv hogy "kicsim" meg olyat kerdez pl. hogy "eljossz velem furodni" kozbe meg van baratnoje akit allitolag szeret.

Szerintem o se tudja hogy mit akar vagy nem ertem miert csinalja ezt.

A lenyeg hogy most van baratom de nem ot szeretem:S

Mittegyek

Segitsetek!

L/15

F/17


2011. jan. 23. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, lehet.
2011. jan. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet, de az ég világon semmi értelme. Ráadásul szemétség is. Áhh.. ezek a tiniszerelmek.
2011. jan. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet de azt csak addig fogod megtartani amíg nem jön képbe a nagy szerelem és akkor csúnyán lepattintod majd az illetőt...
2011. jan. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 emlya ***** válasza:
Így van. Lehet, de nem éri meg.
2011. jan. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

lehet, de ne járj olyannal akit nem szeretsz...főleg ha mást szeretsz közben...Meg miylen dolog már, hogy összejössz valakivel addig, amíg nem vagy belé szerelmes???! ez akkora hülyeség...Komolyan nem tudom hol tart ez a világ. sokan nem bírják megkülönböztetni a barátságot a szerelemtől meg hasonlók...Na én ezért nem akarok fiatalabb csajokkal kezdeni, mert még a velem egykorúak s etudják általában mit akarnak...


18/F

2011. jan. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
lehet,de nem tanácsos a másik fél érzelmeivel játszanod,te sem örülnél ennek a dolognak,de itt van 1 olyan dolog is hogy amiről nem tudsz az nem fáj!!:S sajnálom a jelenlegi fiúdat azért:S:S!!
2011. jan. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 emlya ***** válasza:
De jó, hogy vannak még ilyen fiúk ma még.
2011. jan. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ne haragudj kedves Kérdező, hogy kihazsnálom a kérdést, de muszáj megkérdeznem..

Szóval, szerintetek úgye jól tettem, hogy szakítottam a barátommal? Azt mondta, nem tudja még mit érez az ex iránt...de még lehet szerelmes más lányba és h lezárta mert már a lány nem él itt. Úgye jól tettem és hülyeség lenne kibékülni? Muszáj kikérnek más véleményét nem tudom kivel megbeszélni és félek hogy hülyeséget csináltam :-s

Szóval?

2011. jan. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 emlya ***** válasza:
Nem, nagyon jól tetted.
2011. jan. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!