Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor vajon mit gondol?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor vajon mit gondol? Mert én már nem tudom. Taktikázik?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyok együtt egy 41 éves férfival aki egy kicsit magának való típus. Egyetlen egy szórakozást ismer az a disco 7végente (de ott nem csajozik), meg a hobbija (munkája). Ezen kívül másra nincs is igénye (kirándulás, társaság, stb.). Ez engem eleinte furcsán érintett, de amúgy nem zavar. Én így szeretem ahogy van.


Én 25 éves vagyok. Megismerkedésünkkor hazakísért egy buli után és elkérte a telefonszámomat, de akkor viccelődve vagy nem is tudom hogyan mondta, hogy nem biztos ám hogy ő fel fog engem hívni, meg hogy nem akar hülyíteni, fiatal vagyok stb. Én nem kezdtem el hisztizni és mondtam neki simán, hogy jó rendben. Aztán eltelt 2 nap és már hívott is engem, hogy találkozzunk. Ettől a naptól kezdve -mindig az ő kezdeményezésére- minden nap találkoztunk. Ő nem messze van tőlem reggelente ahol én lakom. 1 hét után összejöttünk és már együtt mentünk szórakozni. Szilveszterre amikor rákérdeztek a haverok akkor természetesen mondta hogy természetesen együtt töltjük az XYZ discoban.


Aztán jött a fekete leves. A napokban buli előtt ittunk és beszélgettünk hogy nyáron lesz egy program amire már ő eldöntötte hogy megy. Én meg rákérdeztem hogy elvisz-e engem is és akkor erre megint jött ugyanaz töltető szöveg mint amikor megismerkedtünk. Nem ígér semmit, mert nem tudja hogy addig mi lesz. Erre én felkaptam egy kicsit a vizet magamban és ronda pofát vágtam. Majd mondta, hogy ki tudja hogy elhagyom e őt x hónap múlva vagy hogy összeveszünk-e addig. Továbbá hogy ő különc.


Én nem azt kértem tőle, hogy foglalja írásban hogy engem kötelezően elvisz minden áron. Egyszerűen csak jól esett volna benne lenni a jövő képben.


Most ilyenkor vajon mire gondolhatott vagy miért mondta? Ez is megint valami taktika, mint az elején hogy nem neeem áá nem hívlak fel, nem szivatlak, aztán mégis már minden napos találka lett belőle?!?!? Ettől függetlenül mindent megad és nagyon "szeretget" amikor együtt vagyunk. Viszont még nem mondta hogy szeret. Én meg már mondanám, de így képtelen vagyok rá.


PLS segítsetek!

Köszönöm előre is tisztelettel!


25L


2011. jan. 23. 18:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem semmi baja, egyszerűen pesszimista és nem hiszi el, hogy fiatal párja van és marad is. Pedig ha a 40 körüli férfiak tudnák mennyire szeretik őket a huszonéves nők..
2011. jan. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hogy sikerüljön egy képet kapnotok róla: nem discos kinézetű, nagyon nyugodt ember, nem táncol a buliban, nem beszédes, szorgalmas, törődő, anyjával él egy háztartásban, egyedüli gyerek.
2011. jan. 23. 18:45
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
Attól hogy nem mondja még szerethet én sem mondom mindenkinek úton útfélen hiába elcsépelt egy szó..másrészről meg bizalmatlan veled sztem nem tudja pár hónap múlva nem e egy másik fiatalabb sráccal leszel pl...én erre gondolok.
2011. jan. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%
akár amit az előzők írtak. vagy tényleg nem tervez veled.
2011. jan. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez pontosan azt jelenti, jól látod, hogy nem szerepelsz a jövőképében. Szerintem nem fog akarni kötődni hozzád, csak addig amíg neki jól esik és minden kellemes és boldog (értsd: egy jó csajt akar aki asszisztál a szórakozásához, nem vitatkozik, nem féltékenykedik, nem kérdezősködik, egyszóval problémamentes). Amint kötelezettségről, vagy felelősségről lenne szó... hát... szerintem megfutamodna.

Amúgy miért lenne egyedül ennyi idősen, és miért járna diszkóba?

Nézd... jóindulatú tanácsként mondom, hogy ne ringasd magad illúziókba vele kapcsolatban, és ne is kötődj hozzá túlzottan. Mindenesetre tartsd meg a függetlenségedet tőle (érzelmileg is).

2011. jan. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Még régen volt egy olyan szövege is hogy őt nehéz megtartani, de amikor ezt mondta, akkor éppen hülyültünk...


tök parázom, mert tényleg nem akarom elhagyni...

2011. jan. 23. 18:52
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő nem látja a jövőtöket, ezért idegesiti, ha azzal jössz, hogy mi lesz nyáron. Nem hinném, hogy taktika lenne. Valószinűleg nem benned van a hiba hanem mással is ezt csinálná. Most komolyan, egy 41 éves férfi, aki még diszkóba jár? Szerintem az ilyen emberek képtelenek elköteleződni. Ha komoly férfival szeretnél összejönni, tartós kapcsolat céljából, akkor ne szórakozóhelyen keresd az igazit. Most szeretget, dicsérget téged, szép meg jó vagy neki, de ez a jelen, az meg, hogy hónapok múlva mi lesz nem tudja, de jó eséllyel addigra már lesz újabb nője (bocsi).
2011. jan. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Továbbá mondom, hogy viszont haza már vitt engem. Bemutatott az anyjának, aki úgy fogadott engem hogy "jajjj xyz-kém már úgy vártalak!" sok szeretettel.


...

2011. jan. 23. 18:54
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Arra még nem gondoltál hogy azért nem mondja hogy szeret, mert nem szeret? A nők hajlamosak a törődést és odafigyelést szeretetként azonosítani. Jó, persze a szeretet egy formája, de nem szerelem, nem mint egy párkapcsolat. Az anyjával is törődik az úr és veled is. Azért bizonytalan és azért nem vagy benne a jövőképében mert valószínűleg ez így neki nem teljesen jó. Ha az lenne, akkor a Marsra is magával vinne. Ez biztos.
2011. jan. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Én a napokban mutattam be a mamámnak és előtte már mindig kérdezgette, hogy mit szólnak hozzá a családom és hogy látták e már őt (képeken stb.)...
2011. jan. 23. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!