Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor vajon mit gondol?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor vajon mit gondol? Mert én már nem tudom. Taktikázik?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyok együtt egy 41 éves férfival aki egy kicsit magának való típus. Egyetlen egy szórakozást ismer az a disco 7végente (de ott nem csajozik), meg a hobbija (munkája). Ezen kívül másra nincs is igénye (kirándulás, társaság, stb.). Ez engem eleinte furcsán érintett, de amúgy nem zavar. Én így szeretem ahogy van.


Én 25 éves vagyok. Megismerkedésünkkor hazakísért egy buli után és elkérte a telefonszámomat, de akkor viccelődve vagy nem is tudom hogyan mondta, hogy nem biztos ám hogy ő fel fog engem hívni, meg hogy nem akar hülyíteni, fiatal vagyok stb. Én nem kezdtem el hisztizni és mondtam neki simán, hogy jó rendben. Aztán eltelt 2 nap és már hívott is engem, hogy találkozzunk. Ettől a naptól kezdve -mindig az ő kezdeményezésére- minden nap találkoztunk. Ő nem messze van tőlem reggelente ahol én lakom. 1 hét után összejöttünk és már együtt mentünk szórakozni. Szilveszterre amikor rákérdeztek a haverok akkor természetesen mondta hogy természetesen együtt töltjük az XYZ discoban.


Aztán jött a fekete leves. A napokban buli előtt ittunk és beszélgettünk hogy nyáron lesz egy program amire már ő eldöntötte hogy megy. Én meg rákérdeztem hogy elvisz-e engem is és akkor erre megint jött ugyanaz töltető szöveg mint amikor megismerkedtünk. Nem ígér semmit, mert nem tudja hogy addig mi lesz. Erre én felkaptam egy kicsit a vizet magamban és ronda pofát vágtam. Majd mondta, hogy ki tudja hogy elhagyom e őt x hónap múlva vagy hogy összeveszünk-e addig. Továbbá hogy ő különc.


Én nem azt kértem tőle, hogy foglalja írásban hogy engem kötelezően elvisz minden áron. Egyszerűen csak jól esett volna benne lenni a jövő képben.


Most ilyenkor vajon mire gondolhatott vagy miért mondta? Ez is megint valami taktika, mint az elején hogy nem neeem áá nem hívlak fel, nem szivatlak, aztán mégis már minden napos találka lett belőle?!?!? Ettől függetlenül mindent megad és nagyon "szeretget" amikor együtt vagyunk. Viszont még nem mondta hogy szeret. Én meg már mondanám, de így képtelen vagyok rá.


PLS segítsetek!

Köszönöm előre is tisztelettel!


25L


2011. jan. 23. 18:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
84%

Háát, azért nem olyan túl egyszerű ám a hosszútávú élet ekkora korkülönbséggel, hidd el.

Ez nem most jön elő, hanem később.Amikor majd felmerül jónéhány dolog, ami az ő életében már réges régen megvolt, a tidebe meg majd csak most következik be, pl: családalapítás.Nem írtad, hogy párod elvált-e vagy egyáltalá volt-e valaha házas.Nekem az necces, hogy 41 éves - diszkóba jár - anyjával él.

És az előélete?

Lehet, hogy született agglegény, aki az életben nem fogja feladni az un.szabadságát és függetlenségét egyetlen nő miatt se.Tapasztalatból mondom, mert magam is átéltem a szitut, ismerettségi körömben is akad jónéhány ilyen eset.

Azt, hogy nem szerepelsz a jövőtervei között, valahol megértem - az ő szemszögéből is, meg a tiedből is a felháborodást.Mellesleg ha nem veled fog anno elmenni erre a bizonyos programra, akkor vajon kivel?Az édesanyjával talán?!

Én a helyedben inkább ezt tudakolnám meg tőle.

ne csak ő taktikázzon, hanem Te is!

30 / N

2011. jan. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
63%

Ez az egész szitu nagyon fura. Előszöris, Neked mi a szösz tetszik egy 41 éves férfin, aki az anyával él együtt 41 éves kora ellenére!!?? Egy fiatal, szép, nyílván csinos leányzó vagy, aki 100x jobbat szerezhetne. Gazdag ez a pasi egyáltalán?

Szerintem nem igazán hiszi el, hogy komolyan érdekled (kivéve persze ha gazdag!). Szerintem úgy gondolja, hogy most vele vagy pár hónapig (apakomplexusa van a csajnak), aztán hipp-hopp akad valaki jobb és dobni fogod. Ő meg pont ezért nem akarja beleélni magát túlzottan, nehogy túl nagyon csalódjon a végén (hamarosan).

2011. jan. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
nincs gyerek, nem elvált. Egy 3 éves kapcsolat volt eddig neki a max. A program az egy délutános lesz. Egy találkozó lesz.
2011. jan. 23. 19:00
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Vannak akik nem vállalják be az ígéretet, meg semmilyen kötöttséget. Ismerek ilyet. Ők a szabad emberek, ebből nem engednek. Csajoznak kicsit erre, arra, de ha házasságot, vagy akár csak egy kis jövőképet akarsz, azt mondják: Nem láthatunk a jövőbe. Ha mégis tesznek valmi ígéretet, úgy érzik, meg vannak kötözve. Nem teheted meg ezt vele. Ne akard őt megkötözni. Ha ő szabadnak érzi magát melletted, jobban megmarad. Veled marad szabad akaratából. De ha észrevesz bármi köteléket, elmegy.
2011. jan. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondod már hazavitt téged. Ez önmagában jó volna. Dehát az anyukájánál lakik. Tehát nem kifejezetten a szülőkhöz mentetek el látogatóba, hanem elmehettél megnézni hol lakik. Persze akkor megismered a mamáját. Na meg kell nektek egy hely ahol tudjátok csinálni "azt". Szerintem ha saját kéglije lett volna, nem mutatott volna be a családjának, ez szinte biztos. A másik, hogy se volt feleség, se gyerek 41 évesen, eddig egy 3 éves kapcsolata volt. Ez huszonéves emberekre jellemző tapasztalat. Továbbra is fenttartom, hogy ő nem tud elköteleződni.
2011. jan. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, hogy kicsit elszomorítottatok. Amúgy előtte volt hol csinálnunk, mert igaz, hogy együtt lakik az anyjával, de van egy másik helye -nem lakás, de jó- (igaz nem túl nagy), ahol előtte csináltuk. S oda jártunk előtte,meg én egyedül lakom, bár én nem vittem haza.
2011. jan. 23. 19:11
 17/20 anonim válasza:
másik hely az egy másik lakás ahol késöbb együtt élhetnétek? van benne perspektiva? mit dolgozik?
2011. jan. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Kérdezhetek valamit?

Az ágyban jó? Ilyen korban már profik a férfiak, de írtad, hogy neki csak 1 kapcsolata volt. Ettől függetlenül jó vele a szex?

Bocsi az indiszkrét kérdésért.

2011. jan. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Igen jó a szex vele. Minden rendben és nagyon önzetlen az ágyban. Sokszor elég neki, ha nekem jó.
2011. jan. 23. 21:53
 20/20 A kérdező kommentje:
Hát most hogy megismerkedtünk, nagyon mondogatja, hogy kéne venni egy lakást a városomban. (Amúgy nem lakik messze, csak vidéken van).
2011. jan. 23. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!