Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez nem szeretős dolog? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem szeretős dolog? Nem olyan, mintha szerető lennék?

Figyelt kérdés

A volt párommal tavaly mentünk szét, nagyobb konfliktusok voltak a kapcsolatunkban, amiket nem tudtunk áthidalni, viszont a mai napig tartjuk a kapcsolatot egymással, beszélgetünk, telefonálunk, no nem mindig....

Egy valami nagyon zavar. Mégpedig az, hogy hamarosan a névnapja lesz, és azt szeretné, ha vele tölteném. Ezt viszont szeretőségnek tartom... Hiszen nincs kapcsolat köztünk, meg utána sem hiszem, hogy lesz, de azt szeretné, ha vele tölteném Mit tegyek? Ez sztem nem jó ötlet, ha belemegyek ebbe. Ti hogy látjátok?


2011. jan. 23. 20:35
 1/5 Moszuke ***** válasza:

ha mindketten szinglik vagytok akkor gyakorlatilag nem vagy szerető.. szerintem csak 3.ikként nevezheted magad annak.

így csak naivnak neveznélek inkább.

2011. jan. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy ez ilyen szeretős dolog lenne, akkor mondd neki, hogy bocsi, de már nem vagyunk együtt, és ez a találkozás sok lenne, szóval nem jó ötlet..
2011. jan. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

És biztosan úgy akar Veled lenni? Nem csak bulizni mennétek?

Egyébként ha szeretnél vele szexelni, miért ne? Azt nem szeretőnek, hanem inkább egyéjszakás kalandnak nevezik!

2011. jan. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, biztos úgy akar. Jó, de nekem ez nem pálya... Úgy érzem, mintha kihasználna csak.
2011. jan. 23. 22:00
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem az én formám.
2011. jan. 23. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!