Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan leckéztessem meg?

Figyelt kérdés

Szóval ez történt, hogy egy közösségi oldalon a párom kifogott egy h.lye p.csát. Tapadt rá, mint a pióca, állandóan nyáladzott neki.. Párom is rájött, hogy milyen valójában, s így befejezte a neten vele való kapcsolatot.


Nos arra gondoltam, hogy szereznék neki néhány rossz percet, mivel ő is ezt tette velem, velünk. S nem csak velünk, hanem több emberrel is, mint kiderült.

Húzza a férfiak agyát, de hogy, hogy csinálja, azt nem tudom. Én spec. nem tudnék ilyet művelni. Ha kell bővebben írok majd, de szerintem ennyi is elég.


Ötleteket várnék, hogy hogyan lehetne egy kicsit "megszivatni". Had fájjon egy kicsit az ő feje is. :-)

Csinált ilyesmit már valaki?


2011. jan. 24. 05:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Hagyd a fenébe, jobb a békesség. Ha a párod is belátta, hogy milyen az illető, akkor feltételezem nyugi van köztetek, ezáltal nem hinném, hogy jó lenne alávágni a csajnak. Nem tudhatod mit vált ki belőle, ha megkörnyékezed. Esetleg olyat váltasz ki ami a kapcsolatotok rovására is mehet...

2011. jan. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha nem teszel semmit, azzal szívatod meg a legjobban. Ha tenni akarsz ellene, te sem leszel jobb nála semmivel. Sőt ha ezt észreveszi a csaj, hogy téged ez zavart, csak a lovat adod alá. Még inkább így fog viselkedni.
2011. jan. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Semmilyen kapcsolatban nem állunk a csajjal.

Még sosem tettem ilyet, de most úgy érzem ezt meg kell tennem. Már egy ideje halogatom. Többen lennénk, akiket megsértett az a ribi. És nem szeretném annyiban hagyni a dolgot!


És a kérdésre szeretném a választ. Köszönöm.

2011. jan. 24. 08:54
 4/13 anonim ***** válasza:
de minek, ha már vége van? nem érzed egy kicsit... hogy mondjam... elkésettnek ezt? az nem éppen egyenes dolog, hogy az ellenséged "hátbatámadod".
2011. jan. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem egyenes dolog... De rossz akarok lenni, csak most. Soha nem éreztem ezt, sosem csináltam ilyesmit.. Amolyan tipikus "normális" csaj voltam mindig.

Beszélgettünk anno msn-n is a nővel, de nem értette meg a gondomat, sőt! Még örült is a helyzetnek. S most én is örülni szeretnék, még jobban!! Nem vagyok kárörvendő, de ez nagyon ki kivánkozik jönni belőlem. Azért is halogattam, mert tudom, hogy ez így nem helyén való dolog, de ez van, nem tudok ellene tenni.

2011. jan. 24. 09:10
 6/13 anonim ***** válasza:
Kend be az ajtókilincsét kutyasz*rral vagy küldj neki postán egy sz*ros WC-papírral kibélel borítékot! ^^ :3
2011. jan. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
a párod is ugyan ekkora hibás ebben a dologban mint a csaj,semmivel se jobb!és ha a párod nem jön rá hogy a csaj milyen akkor te már lehet hogy rég a levesbe vagy!!!!!szerintem meg maradj a valagadon és inkább a pasid után kutass picit,szerintem találni fogsz pár érdekességet!!!!!!!!
2011. jan. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 09:15: Köszi szépen, valami ilyesmi tök jó is lenne! A postai megoldás az tetszik! :)


Utolsó: Valóban hibás volt az én párom is. Hidd el, már rég nem jár arra az oldalra. Sehol nem tartja vele a kapcsolatot. Nem kell egy ilyen ribit védeni! Vagy talán azért teszed, mert te is ilyen vagy? Egyébként miért nem az adott kérdésre válaszoltál?

2011. jan. 24. 15:30
 9/13 anonim ***** válasza:

O valszeg rutinosabb, ha megprobalod megszivatni visszavag es szvni fogsz.

Semmi ertelme az egesznek

2011. jan. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értek egyet a többiekkel... Én visszavágnák! Mégpedig ott ahol a csajnak a legjobban fáj... De jól átgondolnám, a bosszút,nehogy tényleg a kapcsolatod rovására mennyen... Csak szép finoman,tapogasd ki a csaj gyenge pontjait,és amikor a nem számít rá támadd hátba... Persze csak képletesen szólva... :D 3:)
2011. jan. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!