Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy leckéztessem meg?

Figyelt kérdés

Összeismerkedtem egy ffival. Kapcsolatnak indult az elején, de végül úgymond szexkapcsolat lett, amit persze én sínylettem meg. A szex kapcsolatunk még nagyon kezdetleges formában va. Eddig csak ő orálozott nekem, én neki eddig még soha semmit nem csináltam. Most, h gyógyszert szedek nagyon rá van állva a témára. De persze nekem eszem ágában sincs lefeküdni vele... Meg akarom leckéztetni... Tudnátok tippeket adni?

A srácról annyit, h elégé magányosfarkas típus, valószínűleg az utolsó komoly barátnőjénél volt vmi bibi és most csak alkalmi kapcsolatokat keres. Nagyon vágyik rám, egy egy találkozásunk alkalmával többször is van merevedése, amit nagy nehezen képes csak legyűrni. Szval tippek?


2011. szept. 1. 14:51
 1/9 anonim ***** válasza:
ezért akarod megszívatni? :\ hány évesek vagytok?
2011. szept. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

19 én, ő 26

Igen, mert bánt, h annyira tart, h csak akkor keres amikor neki szüksége van rám. És bánt, h nem kellek neki.

2011. szept. 1. 14:55
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szexkapcsolat,ha nem akarsz vele lefeküdni? Meg alapból tök értelmetlen amit leírtál,már bocs.
2011. szept. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
akkor koptasd le és keress mást, ez így nem fog menni, olyan nincs hogy akkor keresem fel a barátnőmet ha dug.ni akarok
2011. szept. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem jó lecke lenne ha te is oráloznál neki.

Megérdemli.

2011. szept. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Skynet válasza:
Ha ő oráloz neked, te drága, akkor lényegében nem csak magával foglalkozik! Bár 19 évesen ilyenre nem gondolni...:P
2011. szept. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez nem szexkapcsolat te szerencsétlen.
2011. szept. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha leckéztetni akarod, akkor orálozzon neked, majd ha az orgazmusod után dugni akar,akkor utasítsd el azzal hogy ma már dugtál valakivel akinek nem csak arra kellesz :)

De az orál jó volt, folytassa! :)

2011. szept. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia! Ha csak ö "orálozik" neked..és te nem viszonzod..na akkor nemsokára ö fog téged megleckéztetni..Már elnézést, de egyenjogúság van..Dehát próbáld meg.. nem sok jót jósolok..

Laci Darmstadtból

2011. szept. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!