Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan leckéztessem meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet,hogy volt egy fiú aki nagyon járni akart velem pár hónapja.Én elutasítottam,hogy legyünk csak barátok.Pár napja viszont felkerestem,hogy talán lehetne belőle valami,mert sajnáltam,hogy nem jön össze neki egy lány sem,pedig jófej meg tetszik is stb. Ő azt mondta,hogy szeret és megkérdezte,hogy járunk e,azt feleltem,hogy beszéljük ezt mege gy randin.Úgy volt,hogy pénteken találkozunk.Nagyon boldog voltam,hogy végre jólesz minden stb stb.. Erre feltűnt,hogy már egy órája nem ír vissza facebookon a levelemre,ezért rámentem az adatlapjára,ami "megsemmisült". Azt hittem letörölte magát vagy valami rendszer hba van.Nem hagyott nyugodni a dolog,ezért a húgoméba beléptem és ott is megnéztem az adatlapját.Kiderült,hogy engem tiltott le,hogy ne láthassam miket irogatott az üzenőfalára egy másik lánynak.Olyanok voltak kiirva,hogy "Jó lesz a péntek veled",meg nagyon szeretlek ....,és egy másik lány neve. Rettentő dühös lettem,hiszen tegnap este szerelmet vallott nekem,és én is elköteleztem magam egy komolyabb kapcsolatra.Nagyon megszeretném leckéztetni,várom az ötleteket!

16L


2011. márc. 14. 17:00
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Remélem értitek,mert kicsit össze-vissza fogalmaztam,de nagyon ideges vagyok.:/
2011. márc. 14. 17:01
 2/23 anonim válasza:
93%
Szedd össze azokat az írásokat amiket neked küldött,hogy milyen jó lesz veled stb...és küld el annak a lánynak akivel most randizik:)
2011. márc. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
76%
Hmm, de egy idióta ez a srác. Szerintem hagyd a fenébe, az lesz neki a legnagyobb büntetés, hogy ilyen hozzáállással egy lánynak sem fog kelleni.
2011. márc. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ő leckéztetett meg Téged,a pár hónappal ezelőtti dolgokért.Felejtsd el,nézz másik fiú után.
2011. márc. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem próbálj meg úgy gondolkodni, mint egy felnőtt ember, és ne úgy mint egy megsértődött tini: tehát hagyd a fenébe. Ha a srác ilyen aljas, ha nem képes őszinteségre, akkor nem érdemes vele foglalkozni. Ennyi és kész, zárd le.

Van az életben rengeteg probléma, felesleges újabbakat csinálni csupán dacból. Ez egy remek próba arról, hogyan mondj le a bosszúról...

2011. márc. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
51%
Tanulság: egy lány ne ajánlkozzon fel egy fiúnak,mert kineveti.
2011. márc. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazatok van,hagyom a fenébe legyenek boldogok.De rettentően fáj,hogy így átvert,mert én azt hittem,hogy boldog lesz velem meg minden :S Na és a legjobb az egészbe,hogy kész bányarém az a csaj,akivel "együtt van".Pff. Nagyot csalódtam benne az biztos.
2011. márc. 14. 17:15
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Még egy dolog: ne nézz le valakit, csak mert csúnya. Nem tehet róla, viszont talán még jobb ember is, mint te. Látszik a válaszodból, hogy tudsz értelmes lenni, hát próbálj meg még egy kicsit értelmesebb lenni :)

Elvégre mint írtad, te is azért találkoztál volna vele, mert megsajnáltad. Inkább ne is foglalkozz vele többet :)

2011. márc. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Igazad van,köszönöm.... Tudom,hogy nem szabad ítélni elsőlátásra csak az indulatok... Annyira elkeseredtem a dolog miatt,hol ott meg se éri szomorkodnom miatta. Nem fogok foglalkozni vele ezután,megpróbálok nem törődni vele és elfelejteni,hogy valaha is ezt tette velem! :)
2011. márc. 14. 17:22
 10/23 anonim ***** válasza:
Na ugye :) A világ tele van jópasikkal, aki csak arra várnak, hogy szerethessenek téged :)
2011. márc. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!