Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel leckéztessem meg? Már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel leckéztessem meg? Már nagyon elegem van .

Figyelt kérdés
Elutaztak a szüleim, egy időben a két legjobb barátnőm is. Teljesen egyedül vagyok, kivéve a barátom aki itthon van és a hugom. Persze ő még kicsi, nem vagyunk úgy egy szinten hogy értsük egymást. Úgy volt hogy a barátom itt lesz 2 napot, erre most hagyott itt. Mert hogy náluk is elutaztak és hogy "nézni kell" a házat.. persze ez egy kifogás.. mert ott van az öccse. Reggel még alszok az első dolga hogy gépezik, mert hallom hogy bekapcsolja. Eszünk, szexelünk, megy gépezni.... vagy előtte vagy közötte vagy bármikor gépezik, ha fürdeni megy.. ha wc-n van, rettenetes. Ha itt van nálunk akkor is gépezik. Hatalmas függő, mind1 mit csinál csak gépezzen,ha buliba van a gép akkor is be van kapcsolva, ha nálunk jön hozza a gépét és mondja h egy órát neki "kell" mert azt hiszi valami interetes üzletből lesz pénze. Holott sosem lesz abból pénze.. mert ha lenne ebből valakinek is akkor már elrejedt lenne és mindenki ezt csinálná.Arról nem halottam hogy a semmit csinálásból valaki meggazdagszik, ő ismer ilyen embereket, akik elhitetik vele ezt a baromságot, de persze ők se gazdagok, ebbe biztos vagyok, szerintem ez duma. Elegem van ebből. Szerinte minden boldogságától megfosztom őt. Mondom miért velem nem boldog? ha hozzám jöhet? ha velem van? ha megölelhet? mert reggel sajnos nem megölel.. hanem benyomja a gépet azaz első dolga..Nézi a xy klubba hogy milyen lányok töltöttek fel képeket magukról.. nagy mell, fenék száj, 2 tonna smink.. huu huuu milyen jó.. mondom gyönyörű.. erre hát én őszinte vagyok.. már nagyon elegem van ebből. az neki az őszinteség ha megmondja egy csajról hogy jó csaj? kit érdekel.. én tudom magamról hogy kis mellel, és vékony szájjal is sokkal jobb nő vagyok natur, és sminkkel is, ego ide vagy oda.. de akkor is zavar ha ezt csinálja. Annyira elegem van már, mindig kedvébe járok, most leszünk egy évesek készülök.. ő tuti elfelejti, tuti nincs eszébe. Egyre csúnyábban beszélek vele, régen meg nem mertem. Ő egyre többet felemeli rám a hangját, ha megbánt még én tartozom bocsánat kéréssel, nem tisztel, nem becsül.. magát isteníti hogy ő nem iszik, nem néz focit milyen jó barát és nem nem becsülöm, lehet ezzel viccelt,de mindig adok..adok.adok.. és semmit nem kapok vissza... ha ő akar szexlni szex van.. ha én akarok nincs szex.. ezt már nem bírom. Mit tehetnék hogy kedveskedjen, becsüljön? Sosem veszekszem vele mostanába, mindig mindent elnézek, nem vitázok, és ő csinálja a balhét. Tuti én pasizok meg ilyen baromságok. Közbe eszembe sincs... :S Mivel leckéztessem meg?
2011. júl. 2. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
dobd ki - ennyi az egész, nem érdemel meg Téged, találsz te jobbat is, persze, ha szerelmes vagy, akkor necces a dolog, max. azzal tudod megleckéztetni, h. nem csinálod meg akkor és azt, amit épp ő elvár
2011. júl. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

De gáz...

Hát ha szereted és nem tudsz tőle megválni, akkor küldj vírust a gépére... :D Vagy egyszerűen ne találkozz vele, és várd meg amíg ő keres. Lehet meglepődnél rajta, mikor jutnál eszébe egyáltalán. De szerintem ennél azért jóval többet érdemelsz...

20L

2011. júl. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
A leírtak alapján ez a fiú nem szeret téged. A legjobb döntés, ha kidobod.
2011. júl. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A küldj egy vírust a gépére jó tanács. Két év, és sikerül megírnod egy vírust, ami működik is. :)


Hagyd el, ha a valóságtól ennyire elszakad valaki, akkor az megszokja, neki a virtuális világ válik természetessé. Sok ilyen embert ismerek mivel programozónak tanulok.

2011. júl. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

dobd ki a g3cibe :) Énis elég sokat gépezek bevallom, de azért ennyire tajparaszt nemvagyok főleg mikor ottvagyok bnőmnél... Én szégyellném magam ha ilyen gyökér lennék. De te tudod én kidobnám a helyedbe

18/f

2011. júl. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Írok neki levelet, hogy nézze magába... tuti nem fog. De reménykedem azért :) Leírom hogy ő milyen velem. Már nembírom magam megértetni vele. Nagyon csúnyán viselkedik. Szeretem, de most pillanatnyilag annyira nem érdekel.. mert ha ittvan itthagy egyedül, pedig pont erről volt szó hogy nem fog itt hagyni. Mindenre a kifogást találja hogy mehet el... most nem volt még is beült gépezni. Tvzik, gépezik, eszik.. pff... Remélem a levéllel büntudatot keltek benne. Szex.. szexeljünk már (ma reggel) ..oké adok a macskának enni.. ó az meg vár... persze a macska megvár ő nem éhes, de ha ő éhes akkor semmi nem várhat meg :S
2011. júl. 2. 14:13
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Beszéld meg vele a dolgot. Mondd neki, hogyha ezt tovább csinálja szakítasz vele. Legyen több önbecsülésed, te jobbat érdemelsz.
2011. júl. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ne találkozz vele ahogy mondták.. Ha valaki ilyen azzal nemkell... szakitanod kellene vele szerintem
2011. júl. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt hiszi hülyéskedek, nem veszi komolyan ha azt mondom vége. :S Elszántan azt gondolom, MOST hogy nem érdekel, de este szar lesz mikor elmegy buliba. Ma is menni akart, hívjak át valami barátnőm. Ja holnap után utazik tuti ittfog aludni. Amúgy meg, tudja hogy ha ide hívom akkor nem fog lelépni másnap estig és tudja ez engem mennyire zavar. Pedig mikor kérdeztem még 1 napja, nem fog menni nincs pénze. Nem is az hogy nem hagy itt engem.:S
2011. júl. 2. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!