Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért sértődik meg ezért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértődik meg ezért?

Figyelt kérdés
A barátommal 3 hete járunk. És már többször hívott náluk, hogy menjek, de én nem akarok még, mert korainak tartom, és itt nem csak a szexre értem..... nálunk nem szokás, h előbb én megyek a fiúhoz. Előbb anyáék szeretnék őt látni, aztán mehetek én is, de nem pár hét után!!! Még én nem hívtam hozzánk, mert az is korai. És emiatt mindig megsértődik!! Nem tudom, hogy hogy értessem meg vele ezt a hülye helyzetet? Vagy hogy miért is sértődik meg egyáltalán? Ez miért sértő számára? Máshol szívesen randizok vele, miért nem tud várni? És tuti nem szexet akar, mert volt olyan, h akkor hívott, mikor mások is ott lettek volna! De végül lemondta, mert én is lemondtam..... de kezd zavarni, mindig ez lesz most már? Segítsetek!!! Mit csináljak? Nem akarom megbántani, de elveszíteni sem, főleg egy ilyen hülyeségért...... Előre is köszi! 21 éves lány
2011. jan. 24. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
hát én mondjuk 3 hét után már bemutattam a barátom, de már 1,5 hét után voltam náluk. és sztem lehet a te barátod is cs azér szeretné h nála legyetek mer mondjuk nem szeret eljárkálni v cs 1szerűen lusta és szeret otthon lenni:D
2011. jan. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az én barátnőm már azelőtt feljött hogy össze jöttünk volna, semmi nincs abban ha a lány megy először a fiúhoz, én 1 hét után mentem az ő szüleit megismerni és azóta mindig egymásnál vagyunk és nem gázos
2011. jan. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is a barátnőm jött előbb hozzánk, azóta persze összeházasodtunk. Meg kell beszélnetek egymással az értékrendeteket, így a barátod is tisztában lesz a helyzettel. Megértem és tisztelem, ha valaki konzervatív és nem élvezethajhász.
2011. jan. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!