Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tesz ezt velem? Megérdem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tesz ezt velem? Megérdemlem én ezt?

Figyelt kérdés
Atz monja engem akar és velem élni, de igazából nem látom rajta AZ IGYEKEZETET. Nemrég volt egy missed ab-om. Valahogy alábbhagyott az a figyelmessége, amit akkor tanustott. Nekem ez kevés, és már azon gondolkozom, hogy befejezem vele a kapcsolatot.
2011. jan. 25. 10:45
 1/1 X Jakab ***** válasza:

Erre szerintem nincs konkrét válasz ez így túl bonyolult.

Ötletek:

Lehet hogy kicsit téged vádol az ab miatt

Vagy túl nehéz feldolgoznia valamit

Esetleg neki is érezni kellene hogy te szereted támogatod,lehet hogy neki is jól jönne a figyelmesség

Vagy csak egyszerűen valamilyen érdekeltsége van benned és szélhámos


Te tudod a választ,találd ki,ülj le vele,ha nem megy légy nagyon határozott,hogy ez így nem megy,ha szeret,megnyílik,persze ez nem készpénz,de már mondtam kevés a részlet és te ismered.

2011. jan. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!