Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két vasat tartottam a tűzbe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két vasat tartottam a tűzbe, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


2 barátnőm van, és kiderült a dolog :( Mindkettő visszafogadna, de az egyikkel - nevezzük Eszternek - sem anyagilag, sem mentalitásilag (pl sokkal szabadabban van fogva) nem állunk egy szinten, míg a másik lánnyal minden stimmel, csak épp nem vagyok belé szerelmes, nem szeretem annyira mint az Esztit :(


Köszönöm a komoly válaszokat.. =/


2011. jan. 25. 17:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem mondd mind a kettőnek azt, hogy őt választottad, de a biztonság kedvéért egy harmadikat is szedj össze.
2011. jan. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy harmadikat! De csak egyet! :)
2011. jan. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vagy vesd fel nekik a hármas szexet, amelyik nem megy bele az repül.
2011. jan. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
akit szeretsz azt válaszd..bár egyiket se szeretted mivel volt mellett a másik..szal egy harmadik a megoldás
2011. jan. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Mosolyt csaltatok az amúgy savanyú arcomra, köszönöm :D

Tudjátok az a baj, hogy az egyikkel minden rendben van, ősei szeretnek, őseim szeretik, csak én nem vagyok felhőtlen szerelmes.. a másik lányba viszont nagyon nagyon szerelmes vagyok, de ősei nem szívlelnek, őseim nem szívlelik, mert túl nagy az anyagi különbség. =/

Hagyjam mindkettőt, és válasszak egy harmadik lányt? Az a baj, hogy az egyikkel - akivel semmi nem stimmel - szakítottam, és fáj nagyon. Őszintén, hiányzik, és félek hogy mással van :((

2011. jan. 25. 17:56
 6/11 anonim ***** válasza:

szerintem olyan nincs, hogy ne lehetne választani, és ez a szülő dolog, meg anyagi, mind kifogás a számodra!

és azt kell választani akit szeretsz, mert boldog csak, akkor lehetsz! /hosszútávon/

2011. jan. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én ezt értem, de ha a szüleim mindent megtesznek hogy ne találkozhassak vele? :| Modván hogy "nem neked való."
2011. jan. 25. 18:39
 8/11 anonim ***** válasza:

néha az ember tényleg nem tud dönteni egyből, de a szívedre hallgass, mert én így vesztettem el azt a lányt akit a mai napig szeretek csak különböző okok miatt nem őt választottam és erre későn jöttem rá....

és nem a szüleidnek választod őt... felnőtt ember vagy!!!(gondolom)

2011. jan. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, de tőlük függök.. 18 évesen itt vagyok úgy, hogy napokkal előtte be kell jelentenem ha menni akarok vhova, ha szeretnék vmit, vagy ha fel akarok vkit hozni.. Szabadság érzetem egyenlő a nullával..
2011. jan. 25. 19:04
 10/11 anonim ***** válasza:

hmmm sajnálatos helyzet ez szülők terén

próbálj meg velük beszélni!és hogy mit érzel a lány uránt!

és azt, hogy ők is voltak fiatalok! :)

2011. jan. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!